ورود به چت روم
چت روم جوانان و نوجوانان ویژه دهه 70 و 80
ساخت وبلاگ جدید
ساخت وبلاگ جدید و حرفه ای در چند ثانیه

نتایج جستجو برای عبارت :

پرواز در خیابان بنفش

یه دونه از این سورت ها گرفتم که میزنی به جای هندفری گوشی و میتونی دو تا هدفون رو بش وصل کنی که با دو تا هندزفری مختلف بتونی همزمان یه اهنگ رو بشنوی:))))))))
الان اینقدر ذوق دارم باش با یکی اهنگ گوش بدم و راه برم که نمیتونم تا شنبه وایستم و الان حتی دلم میخواد با یه غریبه یا باغبون محل راه برم و اهنگ گوش بدم:)))))))
اصلا با این سورت و اهنگ های درست و حسابی میتونم تو این خیابون بنفش پرواز کنم
هر چند که باید یا با یه دوست صمیمی بری یا اون شخص مورد نظر که بتو
خاطره هایم را 
در میان عصب هایم مدفون می کنم.
قلبِ سنگینِ سکوت
شبیه بنفش می شود.
و پُر رنگ تر از آن
_ سیاه _
سیب های سرخ گاز گرفته شدند.
بی آنکه مهر خاموشی دارکوب ها
دیده شود. 
خاطره هایم را نمی نویسم.
تا مثل سیب های سرخ
گاز زده...
راستی چه طعمی دارد؟ 
برگ کاهوی تازه؟ 
زیر دندانِ بنفش؟
محبوبه باقری
                      *به هواپیمای ماه مبارک رمضان خوش آمدید*
شماره ی پرواز:1440 هجری
آغاز پرواز: روز سه شنبه 17 اردیبهشت
مدت پرواز 30: روز
به مقصد مغفرت و رضایت خدا ست
و در طول روز 15 الی 16 ساعت پرواز خواهیم داشت...
!!!در طول پرواز سیگار کشیدن و گناه کردن باهر وسیله ای ممنوع می باشد!!!
از مسافرین محترم خواهشمندیم کمربند ایمان وپرهیزکاری خود را در طول پرواز بسته نگه دارند
خلبان پرواز قرآن کریم وتمامی فرشتگان سفر خوشی را به مقصد که همان مغفرت ورضایت خ
آرزوی پرواز
هنوز توانِ دویدن دارم.
شانه ام سنگین نیست.
تا پروانه ها رقصشان را به رخم بکشند.
حرصم می گیرد.
هنگام رقص!
پرهای پروازم را تو چیده ای!
دلم برای پریدن
لک زده است!
اعتراض
کافی است.
تلافی 
بیهوده است!
نسل انتقام دیگر منقرض شده است...
پرهای پروازم را پس بده!
پرواز برای من
رقصِ آرزوهاست...
آرزوهایی که زمین گیر شده اند!
محبوبه باقری 
بر رقص نقش قالیهزار دختر ترکمنرقص "هزار حجاب " خود را از یاد برده اند 
" برقص" پرواز کن" بیارام
با رقص رنگ فرشتا عرشهزار عروس دهکده منپرواز کرده اند 
" برقص" پرواز کن" بیارامبر رنگ های قالی منرازی به قامت خیال توخوابیده استیک بار و برای همیشه می گویم: 
" برقص" و تا همیشه" پرواز کنشعر از جواد شریفیان
من توی ماشین و کشتی و هواپیما شدیدا تهوع میگیرم مگه زمان کوتاهی رو توی ماشین و هواپیما باشم کشتی هم که کلا میبینم تهوع میگیرم! حالا من چه کنم که توی یک پرواز ۴ ساعته تهوع نگیرم و حوصله‌ام هم سر نره؟ چون متاسفانه توی این پرواز تنهام و خب اومدیم و شانس نیاوردم بغل دستیم آدم جالبی نبود و دلم نخواست حرف بزنم باهاش یا اصلا اون دلش نخواست... (پرواز طولانی تنهایی گاو است نقطه!)
#دست:
دست برکه نرسید
به  ماه شب چهارده
بر دف سینه کوفت
با دست لرزانش

#نزدیک:
نزدیکتر بیا
مسافت دوریت‌ 
به آخر دنیا برزخی من
خیلی نزدیک است

#پرواز:
پرواز طریق خواستن است
ذهن پروانه پیله نداشت
وگرنه هیچ کرمِی
اهل پرواز نیست

#پشت:
پشت به من کرده ای
وقت رفتن ات
و آب شدم من
پشت سرت

#تنگ:
چنان به تنگ آمد
از درد فراقت
که سنگ شد
دلِ تنگ ام

#سعید_فلاحی (زانا کوردستانی)
#شعر_سپکو
@ZanaKORDistani63
سپکوسرای میخانه
کا
ادشاهیدو شاهین کوچک به عنوان هدیه دریافت کرد. آنها را به مربی پرندگان دربار سپرد تا برای استفاده در مراسم شکار تربیت کند. 

یک ماه بعد، مربی نزد پادشاه آمد و گفت که یکی از شاهین‌ها تربیت شده و آماده شکار است اما نمی‌داند چه اتفاقی برای آن یکی افتاده و از همان روز اول که آن را روی شاخه‌ای قرار داده تکان نخورده است. 
این موضوع کنجکاوی پادشاه را برانگیخت و دستور داد تا پزشکان و مشاوران دربار، کاری کنند که شاهین پرواز کند. اما هیچکدام نتوانستن
دانلود آهنگ جدید علی یاسینی به نام پرواز
Download New Music Ali Yasini Called Parvaz
دانلود آهنگ پرواز از علی یاسینی
موزیک جدید علی یاسینی به نام پرواز رو میتونید بصورت مستقیم از سایت سل صدا دانلود کنید. آهنگ جدید پرواز از علی یاسینی با دو کیفیت ۳۲۰ و ۱۲۸ در سایت قرار داده شده، همچنین میتونید قبل دانلود با پخش آنلاین آهنگ پرواز علی یاسینی رو گوش بدین.
ادامه مطلب
دانلود آهنگ علی یاسینی پرواز
Download New Music Ali Yasini – Parvaz
پخش بزودی – دمو آهنگ اضافه شد

علی یاسینی پرواز

متن آهنگ پرواز از علی یاسینی

دیدمت از دور خسته بود پاهات تا نگات کردم وای از اون چشمات
گفتی از دست این آدما خستم زخماتو شستم بالتو بستم
♪♫♪♫♪
حالا میبینم توی دیوونه فکر پروازی دور از این خونه
نرو زندونیت کنن باز گم نشو تو فکر پرواز

دانلود این موزیک زیبا علی یاسینی اختصاصی از لینک بالا منتشر شد کلیک کنید
یاس بنفش 
یکی دیگر از گیاهان دارویی که امروز به معرفی ان می پردازیم گیاه دارویی یاس بنفش است .گیاهی است از خانواده  زیتون Oleaceae که گونه مختلفی دارد و واریته  از آن 
پر پرمی باشد.گل آن خوشه  و بسیار معطر به رنگ حنایی ارغوانی و بنفش ولی کم دوام است. درختچه  است به بلندی ۳-۲ متر، برگ آن بزرگ، بیضی نوک تیز با قاعده  قلبی 
شکل، متقابل با دمبرگ دراز می باشد. میوه آن کپسول و تخم مرغی شکل به طول ۱/۵ - ۱ سانتی متر است که در آن دانه  درشت و بالدار یاس قرار دا
عینک های آفتابی تنها برای زیبایی مورد استفاده قرار نمی گیرند .این عینک
ها مانند یک نگهبان از چشمان شما در برابر اشعه  ماوراء بنفش خورشید
،محافظت می کنند.( تابش اشعه ماوراء بنفش [UV] نوعی انرژی تولید شده توسط
خورشید است که باعث سرطان پوست و بیماری های چشمی می شود) انجمن اوپتومتری
آمریکا در این باره می گوید،شما باید به دلایل  زیر از عینک های آفتابی در
نور خورشید استفاده کنید. ادامه مطلب
افرادی هستند که برای مراسم عروسی خود به دنبال هیجان و ساختن روزی خاص هستند.
چرا دوستان و خانواده تان را با خروجی مهیج از جشن عروسی و ورود به بالن هوای گرم حیرت زده نمی کنید.
ابتدا با بالن برفراز دشت زیبا پرواز می کنید سپس فرود آمدن بالن و پذیرایی و سرو نوشیدنی و در نهایت بایک اتومبیل آفرود میهمانان به مکان اولیه برگردانده می شوند.
 هزینه های این سفر شامل موارد زیر می شود.اجازه فیلمبرداری و عکسبرداری حرفه ای از عروس و داماد ، صبحانه قبل از پروا
ﻞ ﺭﺯ ﺻﻮﺭﺗ ﻧﻤﺎﺩ ﺍﺣﺴﺎﺳﺎﺕ ﻣﻼ‌ﻢ ﻣﺎﻧﻨﺪ ﺗﺤﺴﻦ، ﺷﺎﺩ ﻭ ﻗﺪﺭﺩﺍﻧ ﻣ ﺑﺎﺷﺪ.ﺷﻮﻓﻪ ﻫﺎ ﻞ ﺭﺯ ﺻﻮﺭﺗ ﻧﻤﺎﺩ ﺷﺎﺩ ﺍﺳﺖ، ﻞ ﺭﺯ ﺻﻮﺭﺗ ﻫﻤﻨﻦ ﺑﻪ ﻇﺮﺍﻓﺖ ﻭ ﻟﻄﺎﻓﺖ ﺍﺷﺎﺭﻩ ﺩﺍﺭﺩ.....
ﻞ ﺭﺯ ﻧﺎﺭﻧﺠ ﻧﻤﺎﺩ ﺷﻮﺭ ﻭ ﺍﻧﺮ ﺍﺳﺖ.ﻞ ﻫﺎ ﺭﺯ ﻧﺎﺭﻧﺠ ﺭﺍ ﻣ ﺗﻮﺍﻥ ﺑﺮﺍ ﺍﺑﺮﺍﺯ ﺗﻤﺎﻞ ﺷﺪﺪ ﻭ ﺍﻓﺘﺨﺎﺭ ﺍﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﺮﺩ.....
ﻞ ﺭﺯ ﺑﻨﻔﺶ ﻧﻤﺎﺩ ﻋﺸﻖ ﺩﺭ ﻧﺎﻩ ﺍﻭﻝ ﺍﺳﺖ.ﻞ ﺭﺯ ﺑﻨﻔﺶ ﺗﺮﻩ ﺑﺮﺍ ﺑﺎﻥ ﺍﺣﺴﺎﺱ ﺑﺰﺭ ﻭ ﻋﻈﻤﺖ ﻭ ﺍﺑﺮﺍﺯ ﺷﻔﺘ ﻭ
تولدت مبارک سولین بانو
الهی موفق ترین باشی و همیشه دلت شاد باشه:) بسی کنار مامان اینا بهت خوش بگذره:)
خوشبخت ترین بشی جانم:)
بیا شمع هارو فوت کن ، تا صدسال زنده باشی:)
دخترمون چون بنفش دوست دارن کیکمونم این رنگیه:)من نمیدونم چرا تو بنفش دوست داری شومارِ دومِ من؟!
تولد بازیه ، فرداهم تولد داریم ؛) دست و جیغ هوراا
استفاده از رنگ بنفش در دکوراسیون داخلی بسیار خوشایند است زیرا رنگی جذاب و پرطرفدار است که در خانه زیبایی می‎آفریند.
رنگ بنفش با طیف‌های متعددی که دارد جاذبه‌های بی‌نظیری به خانه می‌بخشد. بنابراین دکوراسیون خانه به رنگ بنفش جلوه‎ای بسیار دلنشین و زیبا دارد.
از آنجاکه در ترکیب رنگ بنفش هم از رنگ‌های گرم و هم سرد استفاده شده است، این رنگ با اکثر رنگ‌ها هماهنگی خوبی دارد.
از ویژگی‌های بارز دکوراسیون خانه به رنگ بنفش این است که در اکثر سبک
دانلود آهنگ ابوالفضل جعفری به نام پرواز
دانلود آهنگ ابوالفضل جعفری پرواز
دلمو میدم بهش حتی اگه بی رحمه عشق
خدایا حولم نکن احساسمو میگم بهش
توی چشماش یه بهشت هست اون یه فرشته است
مال منه عاشقت دیوونه میش آخرش
با تو خوبه حالم با من خوبه حالت
یه لحظه دور از تو واسه من صد ساله
بگو که دلتنگی یه خورده دست برداره
وقتی که نمیبوسی من گونه هام درد داره
به تو حسم راسته بیا آسته آسته
میدونم همه چی مون خاصه
اگه دنیا وایسه دنیا رو میچرخنم
مثل یه پروازه وقتی
هو المحجوب

آسمان فرصت پرواز بلندی است
قصه این است چه اندازه کبوتر باشی
.
.
زندگی همه ی ما بالا پایینش خدا جریان داره
پس تا اوج پرواز کنید
تا خدا
اونجا دیگه هیچ پایینی وجود نداره برای رفتن
تنها بالا می مونه و بالاتر
.
#راحیل
انلود آهنگ جدید علی یاسینی به نام پرواز
Ali Yasini - Parvaz
ترانه و موزیک و تنظیم و میکس و مستر : علی یاسینی
+ متن ترانه پرواز از علی یاسینی
دیدمت از دور خسته بود پاهات / تا نگات کردم وای از اون چشمات
گفتی از دست این آدما خستم / زخماتو شستم بالتو بستم

ادامه مطلب
شرکت های هواپیمایی سعی در به حداکثر رساندن درآمد خود دارند و تکنیک های مدل سازی فزاینده ای را برای این کار ایجاد کرده اند. آنها دقیقاً نمی دانند ما به عنوان مسافر قصد داریم پرواز خاصی را چقدر سریع انجام دهیم و به همین ترتیب به صورت پویا نسبت به میزان انجام پرواز آنها واکنش نشان می دهند - اگر یک پرواز به سرعت پر شود، اگر پرواز سریع باشد، کرایه بلیط سریعتر افزایش می یابد. اگر پرواز ها به کندی پر شوند قیمت ها افزایش نمی یابند. اما خطوط هوایی نیز ق
این پنج اشتباه رنگ موهایتان را زود از بین می برد:
1. شستشوی زیاد با آب داغ(بیش از دوبار در هفته)2. شستشو با شامپوهای معمولی به جای شامپوهای مخصوص موهای رنگ شده3. عدم استفاده از شامپوهای نرم کننده مخصوص موهای رنگ شده4. عدم آبرسانی به مو(به وسیله محصولات آبرسان مو یا آلوورا)5. اگر بعد از مدتی موهایتان به زردی زد با شامپوهای بنفش موهیتان را بشویید(شامپوهای بنفش ضدزردی هستند که رنگدانه های آبی جدا شده از فولیکول مو را به آن بازمیگردانند.
لیست آرایشگا
خب بریم سراغ معرفی یک کتاب:
تولستوی و مبل بنفش
نینا تصمیمی میگیرد یک سال هر روز یک کتاب بخواند. وقتی صفحات اول کتاب بودم با خودم گفتم چه کار سختی، هر روز یک کتاب را تمام
کردند یعنی هیچ وقت دیگه ای برای بقیه کارهایت نیست.اما نینا تمام یک سال کتاب خواند و حتی من را هم بیشتر از قبل عاشق کتاب 
کرد.
قبل از این کتاب، کتاب لذت خواندن در عصر حواس پرتی را خواندم و اینجا اعتراف میکنم که کتاب تولستوی و مبل بنفش دقیقا حرف های 
کتاب قبلی را زد اما جذاب تر و سا
بعضی موقعا واقعا سیر میشم...از اطرافم...از آدمای اطرافم...
بعضی موقعا دلم میخواد چمدونمو بگیرم دستمو...
دستشو بکشم بالا و آروم آروم
توی سالن انتظار فرودگاه بکشونم...
بعدش پروازم اعلام شه و من سوار هواپیمام
بشم....یه جای جدید...یه حس جدید....شایدم با یه آدم جدید....
از بچگی عاشق پرواز بودم....ولی خب در حد آرزو موند...
کسی چ میدونه....شایدم عملی شه....

این جمله رو چقد دوس دارم!!!اصلا انگار میخواد از درون بیدارت کنه!!!
بر سر خود بزنید که چرا پرواز نمیکنید...

حفاظت از آفتاباشعه‌ ماوراء بنفش خورشید تاثیر مخربی بر سطح پوست می‌گذارد. قرار گرفتن بیش از حد در معرض خورشید منجر به آفتاب سوختگی، پیری زودرس پوست، چین و چروک و مشکلات دیگر می‌گردد. چنین خساراتی می‌تواند به کمک کرم زینک اکسید پیشگیری گردد. آیا واقعا به عنوان ضد آفتاب عمل می‌کند؟. هنگامی که شما این کرم را بر روی پوست اعمال می‌کنید، جذب پوست نمی‌گردد، بلکه بر روی سطح پوست به شکل یک سد محافظتی عمل کرده که می‌تواند مانع از نفوذ اشعه‌ی ماور
زندگی گاهی رسیدن های به نرسیدن هاست
زندگی شاید پرواز پرنده ها بر لب دریاههاست
زندگی شاید سکوت عمیقی در ژرفای اقیانوس هاست
زندگی شاید گاهی پرواز گنجشگکی بر بام خانه ماههاست
زندگی شاید شمیم بوی خوش نسیمی از دور دست هاست

ادامه مطلب
توی یکی از کوچه پس کوچه‌های فهادان گم شده بودم، صدایی نمی‌آمد، همه چیز صامت بود،‌ شاید هم صداها را فراموش کرده‌ام. این جور موقع‌ها همه چیز یادم نمی‌ماند. یادم هست که ایستاده بودم زیر سایه‌ی آخرین قسمت سقف انتهای کوچه، نمی‌دانم می‌دانید از چه حرف می‌زنم یا نه، تا به حال کوچه پس کوچه‌های یزد را دیده‌اید؟ یادم هست که سرم را بالا بردم و به آسمان نگاه کردم. میان هُرم گرمای هوا و آسمان آبی کم‌رنگ مرغ‌ها داشتند پرواز می‌کردند. باور کنید ده
یکی از ابزارهایی که بسیار در علم
دکوراسیون مورد استفاده قرار می گیرد کاغذ دیواری ها می باشند که امروزه
این کاغذها ، طرح‌ها و رنگ‌های بسیار مختلفی را به خود گرفته اند و همچنین
نسبت به گذشته کیفیت و طرح های آن پیشرفته تر شده و در ضمن این نکته را
باید بدانیم که کاغذ دیواری یکی از ابزارهای بسیار قدیمی در دکوراسیون و
دیزاین آپارتمان ها و خانه ها و مکان های دیگر بوده است ، اما باید بدانیم کاغذ دیواری بنفش
نیز بسیار مورد استفاده می باشد . به این
رنگ سبز : برای درمان فیزیکی موثر  بکار میره ، برای کسانی که میخوان خودشون و دیگران رو درمان کنن ، با حفاظ سبزرنگ نور الهی ، انرژی درمانگر سبز رنگ ، بدن فیزیکی رو پاک میکنه و شفا میده 
رنگ بنفش :حفاظ بنفش با خودش دارای انرژی آتش بنفش رنگه ، که ضمن محافظت از شما در مقابل منفی گرایی ، شما رو با راهنمایی الهی همراه میکنه و ارتعاشات روحی شما رو بالا میبره
رنگ آبی : حفاظ رنگ آبی آرامش بخش و تسکین دهنده ست ، حفاظ خوبی برای شما موقع خوابتان هست و یا اگر ا
ایجاد لکه بنفش روی صفحه نمایش j7 pro یکی از شایع ترین خرابی
های گزارش شده توسط کاربران این گوشی است که در این مطلب به بررسی علت این
موضوع خواهیم پرداخت :
صفحه نمایش گوشی های j7 pro از
نوع لمسی خازنی سوپر آمولد ( SUPER AMOLED ) است که مزیت آنها نسبت به نوع
دیگر صفحه نمایش ( LCD ) کاهش ضخامت نمایشگر ، رسیدن حداکثر میزان نور به
سطح نمایشگر ، تصاویر روشن تر و ایجاد زاویه دید بهتر است. البته اصطلاح ال
سی دی برای صفحه نمایش آمولد گوشی j7 pro نیز در میان مردم رایج اس
هودیشب در خواب دیدم در هوا پرواز می کردم و به سوی آسمان بالا میرفتم. بسیار پرواز کردم تا به زیر قبه ای رسیدم که در سطح مقعر آن آینه بزرگی بود. خود را در آن مشاهده کردم. سپس پرواز کردم و آینه های بسیاری را به همان شکل توصیف  شده دیدم و در تمام آن ها خود را با تمام قامت می دیدم سپس پرواز کردم و بالا رفتم تا رسیدم به دیواری که در اطراف آن اسماء خداوند متعال نوشته شده بود در خواب متوجه شدم که این ابتدای وصول به مقام لاهوت است، به فضل خداوند منعم . من بر
پاورپوینت درس پر پرواز دین و زندگی 1 فرمت فایل دانلودی: .rarفرمت فایل اصلی: RARتعداد صفحات: 30حجم فایل: 13040قیمت: 12000 تومانبخشی از متن:پاورپوینت تکمیل شده و نهایی درس دوم دین و زندگی 1 (پر پرواز) برای رشته ادبیات و علوم انسانی
پرداخت با کلیه کارتهای عضو شتاب امکان پذیر است.
اون شب هم نباید با داداشم گرم می‌گرفتم - نباید بیش‌تر از اون چیزی که تو دلم بود بهش می‌گفتم، بیش‌تر از میزانی که برام وقت می‌ذاره براش وقت می‌ذاشتم. 
وقتی مامان بهم گفت که داداش قبل از پرواز به سوئد، پنج دقیقه توی فرودگاه باهاش اسکایپ کرده مدت زیادی ساکت موندم، واقعا برای من مهم نیست که دیگه داداش توی کدوم فرودگاهه، توی کدوم شهر اروپاست. داداش رفته؛ و وقتی هم که بود داداش من نبود - اون برادر کارشه، نه برادر من.
   این روزها گاهی 
    حس غریبی در درونم سخت می گنجد
    حس می کنم تنهام 
    حس می کنم هر شب خودم را با خود اویزم 
    چنگ می زنم بر صورت ایینه و دیوار 
            دیدارهای مملو از دل سنگ
            دیوارهای شیشه ای شفاف 
             دیدارها دیوار می سازند
    هر شب که می خوابم 
    در لابلای هاله ای ابری 
                              در اسمانی صاف 
                                  در اسمانی پاک 
              در رختخوابی نرم 
              پرواز را من ارزو دارم
   این روزها گاهی 
    حس غریبی در درونم سخت می گنجد
    حس می کنم تنهام 
    حس می کنم هر شب خودم را با خود اویزم 
    چنگ می زنم بر صورت ایینه و دیوار 
            دیدارهای من همه سنگن 
            دیوارهای شیشه ای شفاف 
             دیدارها دیوار می سازند
    هر شب که می خوابم 
    در لابلای هاله ای ابری 
                              در اسمانی صاف 
                                  در اسمانی پاک 
              در رختخوابی نرم 
              پرواز را من ارزو دارم 
در قفس دستانم، پرندگانی زنده‌اند که هنوز شوق پرواز دارند و من، می نویسم که در رگ هایم به پرواز درآیند و سرخوشانه، با حسِ رهایی صبح های خیلی زود، آواز بخوانند و آزاد شوند.
من خواستم نویسنده شوم، تا دست هایم، احساساتم را، که هزاران پرنده اند، به طبیعت بازگردانند. 
من خواستم بنویسم، که رها شوم از حسی که روزی ابراهیم سلطانی نوشته بود: "گاهی آدم نمی‌داند با دست هایش چه کند".
من می‌نویسم که بدانم با دست هایی که از جنس خاک های باران خورده جنگل های ش
دیدمت از دور
خسته بود پاهات
گفتی از دست این آدما خسته ام
زخماتو شستم، بالتو بستم
.
.
گفت شنبه میاد تهران. یکی دو روز کار داره.
گفت سعیدم اینجاست باهم میاییم
من ولی نمیدونم چرا فقط گریه ام گرفت..
میدونم نمیبینمش.
.
.
نذار بمونه غمت رو دلم عشقِ دردسرساز..
چرا انقد گرفتار توعم؟
میگی باید برم اما
نمیتونی
نمیتونم
.
.
متنفرم از اینکه حتی اینجاهم مجبورم خودمو سانسور کنم..
.
.
سعید پست گذاشته بود تو یه تیکه اش این آیه رو نوشته بود "و ان لیس للانسان الا ما سعی"
روزگاری دراز پیش از این، پادشاهی که عاشق تماشای پرواز پرندگان به بلندای آسمان بود، هدیه‌ای دریافت کرد از سوی دوستی که او را نیکو می‌شناخت. دو قوش از نژاد زیبای عربی، دو قوش بلندپرواز. دو قوش عاشق آسمان. 
آن دو سخت زیبا بودند و اگر بال می‌گشودند گویی تمامی زمین و زمینیان را زیر پر و بال خود می‌دیدند. سوار بر باد، به هر سوی پر می‌کشیدند.
پادشاه، شادمان از دریافت آن دو ارمغان، آنها را به پرورش دهندۀ بازها و قوش‌ها سپرد تا تعلیمشان دهد و به پر
فرقی نمیکند، اگر قبلا کنترل کننده هر یک وسایل ارسی از مولتی روتور و هواپیما گرفته تا هلیکوپتر و ماشین کنترلی بوده اید که هیچ!  چون شما به خوبی در جریان هیجانات آن بوده اید و لازم نیست بگوییم که مستقل از نوع وسیله چه انرژی مثبتی هنگام کار با آنها خواهید گرفت.
اما اگر تاکنون رادیوکنترلی به دست نگرفته اید و در جایگاه یک کنترلر نایستادید، توصیه میکنیم حتما سری به این دنیای بی حد و مرز و وسیع بزنید تا خودتان متوجه جذابیت های آن بشوید.
تنوع در
فرقی نمیکند، اگر قبلا کنترل کننده هر یک وسایل ارسی از مولتی روتور و هواپیما گرفته تا هلیکوپتر و ماشین کنترلی بوده اید که هیچ!  چون شما به خوبی در جریان هیجانات آن بوده اید و لازم نیست بگوییم که مستقل از نوع وسیله چه انرژی مثبتی هنگام کار با آنها خواهید گرفت.
اما اگر تاکنون رادیوکنترلی به دست نگرفته اید و در جایگاه یک کنترلر نایستادید، توصیه میکنیم حتما سری به این دنیای بی حد و مرز و وسیع بزنید تا خودتان متوجه جذابیت های آن بشوید.
تنوع در
اون شب هم نباید با داداشم گرم می‌گرفتم - نباید بیش‌تر از اون چیزی که تو دلم بود بهش می‌گفتم، بیش‌تر از میزانی که برام وقت می‌ذاره براش وقت می‌ذاشتم. 
وقتی مامان بهم گفت که داداش قبل از پرواز به سوئد، پنج دقیقه توی فرودگاه باهاش اسکایپ کرده مدت زیادی ساکت موندم، واقعا برای من مهم نیست که دیگه داداش توی کدوم فرودگاهه، توی کدوم شهر اروپاست. داداش رفته؛ و وقتی هم که بود داداش من نبود. داداش من برادر کارشه، برادر من نیست.
آخرین پرنده را هم رها کردماما هنوز غمگینمچیزى در این قفس خالى است که آزاد نمى شود
+ گروس عبدالملکیان
+ توضیح عنوان: فروغ فرخزاد می گوید: "پرواز را به خاطر بسپار، پرنده مردنی است"
+ از این به بعد به جای غر زدن، شعر می نویسم! ^_^ نظرات پستهایی که فقط شعرند بسته است؛ چون انتظار هیچ بازخوردی ندارم. فقط می خواهم با نوشتن خودم را رها کنم.  نظرات پستهای قبلی باز است.
دانلود آهنگ جدید علی یاسینی با نام پرواز در رسانه موزیک وان بند
آهنگ جدید پرواز از علی یاسینی
Download Music Parvaz By Ali Yasini Original Quality Mp3
دانلود علی یاسینی پرواز
پخش آنلاین  + لینک مستقیم و متن آهنگ در ادامه مطلب…

¦♩♫♬♪♮♭♯¦
Listener Is Beautiful Song ♬Parvaz From Ali Yasini In Quality 320 And 128 Mp3 On Music1band Media.
———• موزیک وان بند •———
هم اکنون میتوانید شنونده آهنگ زیبای پرواز از علی یاسینی با کیفیت های ۳۲۰ و ۱۲۸ بیت با فرمت صوتی ام پی تری از موزیک وان بند باشید

د
کیفیت ارائه خدمات در پرواز چارتر در مقایسه با پرواز برنامه ای ؟ تفاوت پرواز چارتر با پرواز سیستمی تنها در روش فروش بلیط هواپیما و متولی آن است . هیچگونه تفاوتی در نوع هواپیما ، خدمات ، کادر پروازی و دیگر موارد بین پروازهای برنامه ای و پرواز چارتر وجود ندارد و شما با خرید بلیط خارجی چارتر پرواز چارتر از همان خدماتی بهره می گیرید که در پروازهای برنامه ای از آن بهره مند می شوید. قیمت بلیط هواپیما را به صورت آنلاین در وب سایت تیک بان مشاهده نمای
روزی مریدان شیخ ابوسعید ابوالخیر به او گفتند:" ای شیخ فلانی روی آب راه میرود " شیخ گفت:" وزغ نیز روی آب راه میرود" دوباره گفتند :" فلانی در هوا پرواز میکند " شیخ گفت:" مگس نیز در هوا پرواز میکند" مریدانش گفتند:" شخصی در چشم به هم زدنی از شهری به شهری میرود" شیخ گفت:" شیطان هم در چشم به هم زدنی از شهری به شهری میرود" آنگاه شیخ رو به مریدانش کرد وگفت:" مرد آنست که در میان همنوعانش بنشیند و بپاخیزد وداد وستد کند وبخورد وبخوابد ولی دل او یک لحظه از یاد خدا غ
پرواز با هواپیما
پرواز با هواپیما ممکن است در نگاه اول کمی ترسناک به نظر برسد و مخصوصا اگر بار اولتان باشد که سوار آن می شوید. اما شمایی که بار اولتان است و یا شمایی که تاکنون بارها با هواپیما سفر کرده اید درباره هواپیما چه فکر می کنید؟ برای شما خبرهای خوشی داریم که ترس از هواپیما یک حالت احساسی درونی است و هیچ دلیل منطقی ای برای عصبی شدن یا ترسیدن در هنگام پرواز وجود ندارد و این را بدانید که سفر با هواپیما یکی از ایمن ترین و سریعترین راههای ح
همیشه یکی از فانتزی هام این بود ماشین داشته باشم ، بعد هر روز بیام سوار شم ببینم یکی برام گل گذاشته :))
امروز کتابام رو که داشتم درس میخوندم جا گذاشتم روی میز ؛ رفتم راند تا ظهر ، ظهر برگشتم بردارمشون که دیدم یه تکه کاغذ یکی گذاشته زیر کتابم و روش نوشته : 
Fly without wings, dream with open eyes
یعنی بدون بال پرواز کن و با چشمهای باز رویا ببین‌... 
خیلی خوشم اومد...
یعنی هرچیز دیگه ای نوشته بودن گذاشته بودن اینقدر برام خوشآیند نبود...
کلی بهم انرژی مثبت داد... 
و خب ب
براتون گفته بودم که در مسیر رفت، پرواز ۵.۵ ساعته‌، ۹ ساعت طول کشید چون به خاطر تحریم مجبور شدیم قبل خروج از خاک ایران، یک ساعت ارومیه بایستیم که آخرین بنزین رو بزنیم و همان‌جا دریچه‌های بنزین ترکید و دو ساعت هم ایستادیم تا تعمیر بشه، یعنی سه ساعت و نیم تو هواپیمای نشسته در فرودگاه در حال بنزین زدن و تعمیرات...
حالا همین روزها پرواز برگشت داریم برای تولد دوسالگی لیلی، دعا کنید همون بنزین رفت که تو ارومیه می‌زنند برای برگشت ما کافی باشه و دوب
دانلود آهنگ جدید علی یاسینی به نام نرو زندونیت کنن باز گم نشو تو فکر پرواز
Ahang naro zendonit konan baz gom nasho to fekre parvaz az Ali Yasini
دیدمت از دور خسته بود پاهات تا نگات کردم وای از اون چشمات ./!♬!گفتی از دست این ادما خستم زخماتو شستم بالتو بستم ./!♬!حالا میبینم تو یه دیوونه فکر پروازی دور از این خونه ./!♬!نرو زندونیت کنن باز گم نشو تو فکر پرواز ./!♬!
لینک دانلود آهنگ
پرواز یک کوادکوپتر کوچک همیشه از جذابیت های خاص خود برخوردار بوده است، حال اگر این کوادکوپتر دارای قابلیت های ویژه و پرواز فوق‌العاده‌ای هم باشد این جذابیت دو چندان خواهد شد. کوادکوپتر iDrone i4 نسخه بدون دوربین کوادکوپتر iDrone i4w بوده که دارای همان ویژگی‌های پروازی اما با رادیو کنترل کوچک‌تری است. 
مطمئنا اگر قصد پرواز در شب را داشته باشید و کوادکوپتری بدون چراغ در اختیارتان باشد به مشکل برخواهید خورد. اما نیازی نیست نگران باشید چون کوادکو
علت شکست نور در منشور چیست؟
شکست نور در منشور اثبات می‌کند که هر چه طول موج کمتر باشد، نور بیشتر می‌شکند. یعنی نور بنفش، بیشتر از نور قرمز می‌شکند. دلیل این موضوع این است که ضریب
شکست مواد شفاف مختلف مانند شیشه، دقیقا مقدار معینی نیست و تا حدی به طول موج امواج نور بستگی دارد.

شکست نور در منشور نور‌ سفید یا همان نور مرئی، از چند رنگ تشکیل شده است که جدایی این رنگ‌ها، به وسیله منشور ممکن می‌شود. قرمز، آبی، نارنجی، زرد، سبز و بنفش رنگ‌های ت
 پرواز کردن
تعبیر خواب پرواز کردن چیست؟
اگر در خواب ببینید در حال پرواز کردن هستید، باید آن را نشانه‌ای از ضمیر نیمه‌آگاه‌تان بدانید به این معنی که باید پیوند محکمی را که با موقعیت خاصی در زندگی‌تان دارید، رها کنید. پرواز اغلب نشان می‌دهد که زمان آن رسیده‌است اجازه بدهید چیزها طبق روال طبیعی پیش بروند به جای این‌که دائما همه چیز را تحت کنترل داشته باشید.
من مثل شب های گذشته خواب خوشبختی ندیدم، متاسفم. کنار هم بودن یک رویا نبود، یک انتخاب بود از جانب شما، متاسفم که من نبودم. دو روز پیش وقتی هوا در حال تاریک شدن بود روباه مکار مزرعه آمد کنارم لب رودخونه نشست و گفت: انسان ها دو جوراند. ادمهای که بد اند و حیله خوب بودن بلدند و ادمهای که خوب اند و از خوب بودنشون ناراحت اند. گاهی می توان تاسف جوجه گنجشکی خورد که بعد از اولین پرواز، باد شدید امد و به صخره خورد. من بادِ بودم که مقصر شناخته شد! و شما صخره ا
دانلود آهنگ علی یاسینی به نام پرواز دانلود کیفیت های ۳۲۰دانلود کیفیت های ۳۲۰ ، ۱۲۸ و این موزیک از رسانه بی موزیکDownload ahang jadid Ali Yasini be name Parvaz دانلود موزیک زیبا و جدید آهنگ پرواز

دیدمت از دور خسته بود پاهات تا نگاهت کردم وای از اون چشمات
گفتی از دست این آدما خستم زخماتو شستم بالتو بستم
حالا میبینم توی دیوونه فکر پروازی دور از این خونه
نرو زندونیت کنن باز گم نشو تو فکر پرواز نذار بمونه غمت رو دلم عشق دردسر ساز
نرو زندونیت کنن باز گم نشو تو فکر پ
بالِ پرواز

7270
داستان کوتاه. پادشاهی دو شاهین داشت. دید یکی پرواز نمیکند. کنجکاو شد. دستور داد کاری کنند شاهین پرواز کند. اما پزشکان دربار هیچ‌کدام نتوانستند. روز بعد پادشاه دستور داد به همه مردم اعلام کنند هر کس شاهین را به پرواز درآورد، پاداش خوبی خواهد داشت.

روز بعد پادشاه دید -شاهینی که پرواز نمی‌کرد- با چالاکی در باغ درحال پرواز است. دستور داد معجزه‌گر شاهین را نزدش بیاورند. درباریان، کشاورزی ساده را نزدش آوردند، گفتند اوست که شاهین
کوادکوپتر سایما syma X8C یک کوادکوپتر نسبتا بزرگ است که دارای ظاهر جذاب ، قیمت مناسب و ویژگی های جالب توجهی است. این کوادکوپتر با استفاده از آخرین تکنولوژی پرواز (ژیروسکوپ 6 محوره) ، سیستم های کنترلی و قفل سه بعدی توانایی اجرای پرواز بسیار زیبایی را به خلبانان حتی خلبانان مبتدی میدهد. با کمک دوربین این کوادکوپتر که دارای کیفیت HD است، میتوانید تصاویر و ویدیوهای زیبای هوایی را روی کارت حافظه ثبت و ضبط کرده و پس فرود از مشاهده آن ها لذت ببرید. 

ا
داشتم کتاب میخوندم که نویسنده ازم به عنوان یه مخاطب پرسید بزرگترین ترس زندگیت چیه؟فضاسازی داستان اینطوری بود که اولین و سریعترین جواب ممکن رو بدیم
و جوابم؟
بزرگترین ترس زندگیم ، ترس از دست دادن توعه ... تویی که مثل یه سایه همراه منی و هر جا برم هر جا بری فکرت و خیالت و حمایتت همراهمه
تو به جای تمام جهان دوست منی ، پایِ دیوونگی ها و یارِ بازی های منی
سالها قبل ث دروغ نگفت که من و تو مثل انرژی ایم! و فقط خودمون میدونیم این روزها به چه شکلی از انرژی
بسم الله
سیمرغ می نویسد:
چشم بستم و رفتم زیارت. زیارت امام رضا علیه السلام.
فکر می‌کنی نمی‌شود؟ چشم بستم و رفتم تا خود حرم امام رضا. از صحن گوهرشاد عبور کردم و رفتم و رسیدم به کفش‌داری شماره یازده. تو خیال میکنی که نمیدانم دیگر از کفشداری شماره یازده خبری نیست؟ میدانم اما من در خیالم رفتم و رسیدم و بود.
تا پا در حرم گذاشتم، تمام صداهای اطراف قطع شد و دیگر من در جای خود نبودم. تو گویی خیالم تنها به زیارت نرفته بود و روحم به پرواز درآمده بود و رفت
SYMA X۵HC یکی از محبوب ترین کوادکوپترهای دوربین دار است که با توجه به عملکرد پروازی عالی و قیمت مناسب از جایگاه خوبی میان علاقه مندان برخوردار است. این پهپاد  دارای نوآوری خاصی از تکنولوژی پرواز است که به شما امکان می دهد آن را در هر جایی پرواز دهید. با استفاده از عملکرد کنترل دقیق، فلیپ های سه بعدی و مد هندلس (headless) می توانید یک پرواز حرفه ای را از خود به نمایش بگذارید. 
امکان چرخش 360 درجه ی این کوادکوپتر شگفت انگیز که به آسانی و با استفاده از دو د
اگر تاکنون رادیوکنترل هیچ یک از وسایل آرسی (از جمله مولتی‌روتورها، هواپیماهای مدل، هلیکوپتر و ماشین کنترلی را به دست نگرفته اید، پیشنهاد می کنیم حتما سری به این دنیای بی مرز بزنید. مطمئن باشید با کوچکترین گام ورودی به این دنیای بی حدومرز به سرعت جذب آن شده و نخواهید توانست از جذابیت ها و هیجانات آن به راحتی بگذرید.
هر کدام از بخش‌های این دنیای دوست داشتنی، طرفداران و جذابیت‌های خاص خود را دارد. گستردگی و تنوع در هر قسمت به اندازه‌ای اس
اگر تاکنون رادیوکنترل هیچ یک از وسایل آرسی (از جمله مولتی‌روتورها، هواپیماهای مدل، هلیکوپتر و ماشین کنترلی را به دست نگرفته اید، پیشنهاد می کنیم حتما سری به این دنیای بی مرز بزنید. مطمئن باشید با کوچکترین گام ورودی به این دنیای بی حدومرز به سرعت جذب آن شده و نخواهید توانست از جذابیت ها و هیجانات آن به راحتی بگذرید.
هر کدام از بخش‌های این دنیای دوست داشتنی، طرفداران و جذابیت‌های خاص خود را دارد. گستردگی و تنوع در هر قسمت به اندازه‌ای اس
صدایش پشت تلفن میلرزید، این اولین باری نبود که اینهمه عصبانی میشد اما مطمئن بود آخرین بار است که اجازه میدهد کوروش این طوری تحقیرش کند. ناراحتی هایش تمامی نداشت، دنیا با خود عهد بسته بود اجازه شکوفایی هیچ گل لبخندی را به او ندهد .این بار کوروش پا را از حد فراتر گذاشته بود این بار با هستی توی خیابان نبود توی پارک هم نبود روی مبل دو نفره خانه شان بود همان که لیلا با ذوق برای جهیزیه اش خریده بود همان که قرار بود شاهد دوتایی های لیلاییشان باشد. حا
دانلود آهنگ جدید رضا صوفی عشق
Download New Music Reza Soufi Eshgh
دانلود اهنگ عشق از رضا صوفی با متن شعر و ترانه از سایت پلی نیو موزیک
برای دانلود آهنگ به ادامه مطلب مراجعه کنید …
متن آهنگ رضا صوفی عشق
عشق یعنی همین که هستم یعنی همین که هستی یعنی پای تو هستم منو تو پای من هستی
عشق یعنی همین که باشم یعنی همین که باشی توی شبای تاریک برام ستاره باشی
عشق یعنی یه حس تازه وقتی که نیازه آدم دلشو تو آخرین لحظه ببازه
عشق یعنی لیلی و مجنون یعنی داد بزنم دوست دارم جلوی
پاراسل یا همان چترسواری از تفریحات دریایی مهیج و لذت بخش در جزیره کیش است.  وقتی شما سوار بر چتر پاراسل می شوید قایق مخصوص پاراسل شما را با سرعت توسط کابل های بلند و محکم می کشد تا از سطح دریا فاصله بگیرید. این ورزش تفریحی در سه ارتفاع  150 متری، 300متری و 500 متری انجام می شود و نسبت به ارتفاعی که انتخاب می‌کنید، قیمت هم متفاوت خواهد بود. با اینکه ارتفاع ۵۰۰ متر هیجان زیادی به ما می دهد اما دراین فاصله تقریبا هیچ راه ارتباطی با ناخدا وجود نخواهد د
سیصد و پانزدهمین بوئینگ 747 به سفارش نیروی هوایی رژیم شاهنشاهی ایران و با شماره سریال 21486 ساخته شد. نخستین پرواز هواپیما در 1977/11/28 انجام داد و در 1977/12/22 [مطابق با 1 دی 1356] با رجیستر 8113-5 به عنوان نخستین بوئینگ کارگوی سفارشی ایران تحویل داده شد.
در سال 1363 و همزمان با جنگ تحمیلی برای تسهیل حمل‌ونقل محموله‌های نظامی و تأمین ملزومات جنگی از خارج که می‌بایست با رجیستری غیرنظامی انجام می‌شد، یک سال با رجیستر EP-NHN و تحت نام ایران‌ایر پرواز کرد و سپس با
نمیتوان انکار کرد که کنترل تمام وسایل آرسی از جمله مولتی روتورها، هواپیمای مدل، هلیکوپتر و البته ماشین کنترلی بسیار جذاب و دوست داشتنی است. اما اینکه کدام یک از آنها برای یک فرد مناسب‌تر است تماما به سلیقه خود کاربر باز می‌گردد. اگر از آن دسته کاربرانی هستید که ترجیح می‌دهید دوستان خود را به چالش کشیده و با آن‌ها مسابقه دهید، بهترین انتخاب برای شما، یکی از انواع ماشین‌های کنترلی است.  ماشین کنترلی Wltoys K959 با قدرت بالا و قیمت مناسب
جریمه کنسلی بلیط پرواز چارتر با توجه به نظر شرکت چارتر کننده صورت میگیرد و در بیشتر موارد بلیط صادر شده غیر قابل کنسل است حتی در صورت عدم استفاده از بلیط هیچگونه وجهی استرداد نخواهد شد . پس بهتر است زمانی از بلیط های پرواز چارتر استفاده کنید که قصد تغییر آن را به هیچ وجه ندارید.
- بلیط پرواز چارتر غیر قابل انتقال به غیر و غیر قابل تغییر تاریخ است.
- نرخ بلیط خردسال (۲ تا ۱۲ سال ) در پرواز چارتر همانند قیمت بلیط بزرگسال محاسبه می شود . البته نرخ
پرواز چارتر یعنی اجاره کردن هواپیما برای مدت مشخص و در مسیر مشخص، حالا اگر بخواهیم آن را در بستر گردشگری تعریف کنیم ، پرواز چارتر را میتوان اینگونه تعریف کرد، بعضی آژانس ها و شرکتهایی که خدمات مسافرتری ارائه میدهند، یک هواپیما را از یک شرکت هواپیمایی اجاره میکنند، یعنی تمام صندلیهای آن هواپیما را برای مدتی معین در اختیار گرفته و کرایه میکنند و سپس بعد از مشخص شدن قیمت بلیط هواپیما خارجی ارزان اقدام به بلیط فروشی بلیط هواپیما میکنند. به
کوادکوپتر syma x۱۳ یک کوادکوپتر کوچک است که دارای ظاهر جذاب و ویژگی های جالب توجهی است. این پهپاد ی کوچک با استفاده از آخرین تکنولوژی پرواز (ژیروسکوپ 6 محوره) ، سیستم های کنترلی و قفل سه بعدی توانایی اجرای پرواز بسیار زیبایی را به خلبانان حتی خلبانان مبتدی میدهد.
امکان چرخش 360 درجه ی این کوادکوپتر شگفت انگیز که به آسانی و با استفاده از دو دکمه روی ریموت کنترل قابل انجام است، به خلبان ها حتی افراد مبتدی این امکان را میدهد تا به آسانی پرواز چشمگیر
#کنار_پنجره_اسفند
کنار پنجره اسفند
زنی با روسری سبز یشمی سپیده دم
گلدانی به دست 
لبخندی بر لب
کنار پنجره اسفند
زنی بود که بهار از گل های دامنش  می شکفت ...
کنار پنجره اسفند
زیر چادر شفاف آسمان
زنی با همه حرف می زد
به عابران پیاده سلام 
به پرندگان آسمان شور پرواز
کنار پنجره اسفند
زنی،
بی خیال باد و باران
گیسوانش را به حراج چشم عابران گذاشته بود!
کنار پنجره اسفند
زنی با شکوفه های منحنی تنش
با یک مشت شعر داغ 
سر مست از شور شب پیشین
بی خیال حرف های ن
کوادکوپتر های بدون دوربین معمولاً برای سرگرمی و همچنین فراگیری خلبانی مورد استفاده قرار می گیرند. اغلب کاربرانی که به دنبال یک کوادکوپتر بدون دوربین هستند با این دید به این پرنده ها نگاه می کنند که قرار است نقطه آغازی برای پرواز های بعدی شان باشد . یادگیری پرواز با استفاده از یک کوادکوپتر خوش قیمت و مقاوم کار عاقلانه و منطقی ای است که اکثر افراد برای شروع آن را انجام میدهند.
از آموزش خلبانی که بگذریم پرواز یک کوادکوپتر یکی از تجربه های بسیا
کوادکوپتر های بدون دوربین معمولاً برای سرگرمی و همچنین فراگیری خلبانی مورد استفاده قرار می گیرند. اغلب کاربرانی که به دنبال یک کوادکوپتر بدون دوربین هستند با این دید به این پرنده ها نگاه می کنند که قرار است نقطه آغازی برای پرواز های بعدی شان باشد . یادگیری پرواز با استفاده از یک کوادکوپتر خوش قیمت و مقاوم کار عاقلانه و منطقی ای است که اکثر افراد برای شروع آن را انجام میدهند.
اولین گام برای پرواز یک هواپیما ، یادگیری خلبانی آن است. بنابراین اگر تا به حال رادیو کنترل یک هواپیمای مدل را به دست نگرفته و خلبانی نکرده‌اید اما تمایل دارید این کار را انجام دهید، بهتر است از یکی از مدل‌های آموزشی و مناسب افراد مبتدی استفاده کنید.
یکی از گزینه‌های مناسب در زمینه یادگیری و آموزش ، هواپیمای ST Model Discovery است که تمام تفکرات یک فرد مبتدی را به خوبی پیاده سازی می‌کند. برای اسمبل کردن این هواپیما نیاز به لوازم خاصی مانند چسب ندا
اولین گام برای پرواز یک هواپیما ، یادگیری خلبانی آن است. بنابراین اگر تا به حال رادیو کنترل یک هواپیمای مدل را به دست نگرفته و خلبانی نکرده‌اید اما تمایل دارید این کار را انجام دهید، بهتر است از یکی از مدل‌های آموزشی و مناسب افراد مبتدی استفاده کنید.
یکی از گزینه‌های مناسب در زمینه یادگیری و آموزش ، هواپیمای ST Model Discovery است که تمام تفکرات یک فرد مبتدی را به خوبی پیاده سازی می‌کند. برای اسمبل کردن این هواپیما نیاز به لوازم خاصی مانند چسب ندا
پرواز یک کوادکوپتر کوچک همیشه از جذابیت های خاص خود برخوردار بوده است، حال اگر این کوادکوپتر دارای امکانات فوق العاده ای از جمله دوربین و ارسال زنده تصویر هم باشد جذابیتهای پرواز آن بدون شک دو چندان خواهد شد. خرید کواد کوپتر|خرید پهپاد | خرید کوادکوپتر | خرید پهباد

ادامه مطلب
روم هم تموم شد و الان دوبی هستیم...
روم شهر قدیمی و کمی کثیف و بسیار شلوغ... مثل همه شهرهای بزرگ.. با گداها و بی خانه های پراکنده... با زن‌های مسیحی با حجابی که اطراف کلیساها و در واتیکان گدایی می‌کردند...
من دلتنگم یا رد شدن از کنار خونه و خونه نرفتن هر بار اینقدر سخته؟
توی اسکرین بزرگ دارم دنبال کیت پرواز بعدی میگردم... زبان صفحه بین انگلیسی و عربی سویچ میشه...
یه پرواز داره میره اصفهان... یکی شیراز...
یه خانواده ایرانی دارن رد میشن... مرده به سبک مردا
 امکانات کوادکوپتر دوربین دار qs005b با بازوهای تاشو:

قابلیت تاشو بودن بازوها
امکان تعیین مسیر برای پرواز خودکار کوادکوپتر
امکان پرواز در شب با کمک چراغ های LED
امکان ثبت فیلم و عکس با کمک دوربین HD  
امکان ایجاد چرخش 360 درجه در هنگام پرواز 
دو مد سرعت سریع و آهسته برای مبتدیان و حرفه ای ها
ادامه مطلب
از #دختر_آبی تا #دختر_زیرآبی
ح‌سین ق‌دیانی: جریان افسادات با مدد از سلبریتی‌ها اسباب خودسوزی سحر را فراهم کرد تا شبنم، زیرآبی برود! آری! فلانی و بهمانی را به فرزندان دیگر نعمت‌زاده اضافه کنید! آقا و خانوم سلبریتی! تو بیش از آنکه موافق رفتن زنان به استادیوم باشی، عروسک خیمه‌شب‌بازی حجاریان و تاج‌زاده‌ای! اگر خیلی مردمی هستی، زبان سیاست‌بازان در دهان شما چه می‌کند؟! یک بار با همین حاشیه‌سازی‌ها #شیخ_کذاب را در پاچه‌ی ملت فرو کردید، بس ن
آموزش دایره رنگ ایتن را در اینجا برای شما ارائه مینماییم. تقریبا ما همه میدانیم که سه رنگ اصلی که بقولی تمام رنگها را میتوان از ‏ترکیب آنها بدست آورد عبارتند از زرد، قرمز و آبی. ‏ ما این سه رنگ را که در حقیقت سه رنگ اولیه نام دارند، به شکل ‏زیر کنار هم قرار میدهیم:‏
آموزش دایره رنگ ایتن

همانطور که از قبل میدانستیم بقیه رنگها از ترکیب این سه رنگ ‏بدست میاید. حالا ما دو به دو این رنگها را با هم ترکیب میکنیم و سه رنگ جدید بدست می آوریم:‏
زرد + ق
۱٫ رنگ‌های اولیه و ثانویه که در چرخه رنگ در کنار هم قرار گرفته‌اند، در ترکیب هم با یکدیگر هم‌خوانی دارند مثلا آبی با بنفش و سبز هماهنگی دارد و زرد با قرمز و نارنجی. این رنگ‌ها می‌توانند با هم ترکیب شوند اما از نظر بصری، نور یکدیگر را به‌شدت کاهش می‌دهند. ست کردن این رنگ‌ها خوب است ولی چندان چشمگیر نیست.
۲٫ به رنگ‌های اولیه و ثانویه‌ای که در چرخه رنگ مقابل یکدیگر قرار گرفته‌اند، رنگ‌های مکمل گفته می‌شود مثلا بنفش از ترکیب قرمز و آبی به
کوادکوپتر syma X۵ یک کوادکوپتر کوچک است که دارای ظاهر جذاب ، قیمت مناسب و ویژگی های جالب توجهی است. این کوادکوپتر با استفاده از آخرین تکنولوژی پرواز (ژیروسکوپ 6 محوره) ، سیستم های کنترلی و قفل سه بعدی توانایی اجرای پرواز بسیار زیبایی را به خلبانان حتی خلبانان مبتدی میدهد. 
امکان چرخش 360 درجه ی این کوادکوپتر کوچک و زیبا که به آسانی و با استفاده از دو دکمه روی ریموت کنترل قابل انجام است، به خلبان ها حتی افراد مبتدی این امکان را میدهد تا به آسانی پ
کوادکوپتر syma X۵ یک کوادکوپتر کوچک است که دارای ظاهر جذاب ، قیمت مناسب و ویژگی های جالب توجهی است. این کوادکوپتر با استفاده از آخرین تکنولوژی پرواز (ژیروسکوپ 6 محوره) ، سیستم های کنترلی و قفل سه بعدی توانایی اجرای پرواز بسیار زیبایی را به خلبانان حتی خلبانان مبتدی میدهد. 
امکان چرخش 360 درجه ی این کوادکوپتر کوچک و زیبا که به آسانی و با استفاده از دو دکمه روی ریموت کنترل قابل انجام است، به خلبان ها حتی افراد مبتدی این امکان را میدهد تا به آسانی پ
خسته و بی رمق ام.از هیچی خوشم نمیاد.ساعت هاست نخوابیدم،خوابم میاد،خوابم نمی بره.حس هیچ کاری رو ندارم.از اخبارهای بیخودی که به سمتمون هجوم میارن حالم بد شده.دور و برم پر از جوون ناامیده انگار میشه از چشماشون "نشدن ها" رو خوند..پیرزن و پیرمردهامون توی یه مشت قرص و دوا دنبال بالشی می گردند که بذارن زیر سرشون.
 نزدیکای صبحه، ساعت هاست نخوابیدم،خوابم میاد،خوابم نمی بره.صدای جیک جیک پرنده ها بلند میشه.بلند می شم پرده رو کنار می زنم.روی  نزدیک ترین
متن کامل خبر
بزرگترین هواپیمای جهان که استراتولانچ نام دارد، 13 آپریل 2019 برای اولین بار در آسمان پرواز کرد. این هواپیما که توسط شرکت پرتاب موشک استراتولانچ ساخته شده، 226 تن وزن و 117 متر پهنای بال دارد. استراتولانچ ساعت 10 صبح شنبه به وقت محلی از پایگاه هوایی و فضایی موهاوی در کالیفرنیا پرواز کرد.
جهت کسب اطلاع از آخرین تورهای مسافرتی و تورهای ترکیبی و همچنین تهیه بلیط لحظه آخری به سایت www.hiholiday.ir مراجعه نمایید.
تونل
باد صبا ، شبیه ساز واقعی سقوط آزاد از هواپیما می باشد و برای آموزش چتربازان و
سقوط آزاد کاران حرفه ای بوده ، اما به علت ایمنی زیاد تونل باد  و هزینه کم آن در همه جای دنیا برای افرادی که
می خواهند لذت پرواز و سقوط آزاد را بچشند قابل استفاده است. همچنین تونل باد صبا
اولین و تنهاترین تونل باد در ایران و در مشهد است که در انتهای بلوار خیام شمالی
، نزدیکی مجتمع تجاری الماس شرق قرار دارد. پرواز با تونل باد صبا باعث افزایش
آدرنالین خون می شود و لذ
تونل
باد صبا ، شبیه ساز واقعی سقوط آزاد از هواپیما می باشد و برای آموزش چتربازان و
سقوط آزاد کاران حرفه ای بوده ، اما به علت ایمنی زیاد تونل باد  و هزینه کم آن در همه جای دنیا برای افرادی که
می خواهند لذت پرواز و سقوط آزاد را بچشند قابل استفاده است. همچنین تونل باد صبا
اولین و تنهاترین تونل باد در ایران و در مشهد است که در انتهای بلوار خیام شمالی
، نزدیکی مجتمع تجاری الماس شرق قرار دارد. پرواز با تونل باد صبا باعث افزایش
آدرنالین خون می شود و لذ
کوادکوپتر Cheerson CX-۱۱ یک کوادکوپتر نانو است که با قابلیت های شگفت انگیز خود، محبوبیت بسیار زیادی در بین علاقه مندان ایجاد کرده است. این پهپاد ی کوچک با استفاده از آخرین تکنولوژی پرواز (ژیروسکوپ 6 محوره) ، سیستم های کنترلی و قفل سه بعدی توانایی اجرای پرواز بسیار زیبایی را به خلبانان حتی خلبانان مبتدی میدهد. 
امکان چرخش 360 درجه ی این کوادکوپتر شگفت انگیز که به آسانی و با استفاده از دو دکمه روی ریموت کنترل قابل انجام است، به خلبان ها حتی افراد مبت
"من یک تبعیدی ام"...
به جایی که...
به دنیایی که...
سکوت فریاد میزند آنقدر که حنجره اش خش برمیدارد
سرزمینی که صدا در آن جریان ندارد،هیچ چیزسکوت مطلق...
روحم در این بی رحمی عمیق زنجیر شده!!
صدایی که در گلو خفه میشود و گوشی که گدای کلمات میشود
بغضی که به خاک میسپرد شکستنش را...
دنیایی که نه چشم میبیند ونه نگاهی خوانده میشودمثل اینکه زل زده باشی به یک فصل نرسیده...وانتظاری که هیچ کس در آن سویش نیست،یک انتظار مطلقا یک طرفه‍‍...واشکی متبلور میشود اما به بل
کودکی  جهت شکار از خانه بیرون می زند  او به باغ و بستان می شتابد و پرنده های زیادی را شکار می کند . 
. پرنده ای که در کنار لانه اش  به مراقبت جوجه هایش می پرداخت شکار چی را می بیند که به سمت لانه او  می اید . باخود می اندیشد که چه طور شکارچی را از لانه اش دور سازد . به پرواز می اید و در اسمان به رقص زیبایی می پردازد تا نظر شکارچی را به سویش جلب کند . شکارچی به سمت پرنده نشانه می گیرد و پرنده در لابلای درخت انبوهی حفظ جان می کند . شکارچی دوباره به سمت او
کوادکوپتر syma x11 یک کوادکوپتر کوچک است که با قابلیت های شگفت انگیز خود، محبوبیت بسیار زیادی در بین علاقه مندان ایجاد کرده است. این پهپاد کوچک با استفاده از آخرین تکنولوژی پرواز (ژیروسکوپ 6 محوره) ، سیستم های کنترلی و قفل سه بعدی توانایی اجرای پرواز بسیار زیبایی را به خلبانان حتی خلبانان مبتدی میدهد. 
امکان چرخش 360 درجه ی این کوادکوپتر شگفت انگیز که به آسانی و با استفاده از دو دکمه روی ریموت کنترل قابل انجام است، به خلبان ها حتی افراد مبتدی این
اسپیکر بلوتوث وایرلس تسکو 2356
وزن: 330 گرم
رابط اتصال: بلوتوث و AUX
طول عمر باتری : 300 میلی آمپر ساعت
نوع اتصال: باسیم و بی سیم
طراحی اسپیکر بلوتوث بی سیم TSCO TS 2356
این اسپیکر بلوتوثی از جمله اسپیکرهای قابل حمل می باشد که امکان اتصال به هر دو صورت بی سیم و باسیم را دارد. اسپیکر تسکو TS 2356 از طراحی ظاهری زیبا و مدرنی بهره می برد و در رنگ های سبز، بنفش، مشکی و قرمز در بازار موجود است.
اسپیکر بلوتوث قابل حمل تسکو TSCO TS 2356-رنگ بنفش در ابعاد 180*70*60 میلی متر و وزن
آئونیوم بنفش 
قیمت هر گلدان سایز ۱۴ : ۱۰۰۰۰ تومان 
تعداد بالای ۴ گلدان : ۵۰۰۰ تومان 
ارسال به سراسر  کشور  
برای سفارش این محصول با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید 
۰۹۹۰۰۵۷۳۰۰۶
۰۹۹۰۰۵۷۳۰۰۷
توضیحات تکمیلی و نحوه نگهداری محصول در ادامه مطلب 
ادامه مطلب
کوادکوپتر Cheerson CX۱۰D یک کوادکوپتر نانو است که با قابلیت های خود و طرح بدنه بسیار زیبا، توانسته تا حدودی خود را نسبت به رقبای خود متمایز سازد. این پهپاد ی کوچک با استفاده از آخرین تکنولوژی پرواز (ژیروسکوپ 6 محوره) ، سیستم های کنترلی و چرخش 360 درجه توانایی اجرای پرواز بسیار زیبایی را به خلبانان حتی خلبانان مبتدی میدهد. این کوادکوپتر برای پرواز در داخل فضای بسته طراحی شده چون به دلیل وزن کم، اگر در فضای باز از آن استفاده شود، با کوچکترین بادی از م
کوادکوپتر Cheerson CX۱۰D یک کوادکوپتر نانو است که با قابلیت های خود و طرح بدنه بسیار زیبا، توانسته تا حدودی خود را نسبت به رقبای خود متمایز سازد. این پهپاد ی کوچک با استفاده از آخرین تکنولوژی پرواز (ژیروسکوپ 6 محوره) ، سیستم های کنترلی و چرخش 360 درجه توانایی اجرای پرواز بسیار زیبایی را به خلبانان حتی خلبانان مبتدی میدهد. این کوادکوپتر برای پرواز در داخل فضای بسته طراحی شده چون به دلیل وزن کم، اگر در فضای باز از آن استفاده شود، با کوچکترین بادی از م
شیخ جعفر آقا مجتهدی تبریزی :
سلوک الی الله و پرواز به مبدأ دو بال دارد:
یک، توسل و توجه دائم به ذوات مقدس ائمه ی اطهار علیهم السلام 
و دوم، دلِ شکسته ای را به خاطر خدا آباد کردن،  آن هم به گونه ای که دست چپ از دست راست با خبر نشود، تا می توانید در این مهم همت بگمارید.
دنیای آرسی بسیار گسترده و در عین حال جذاب است، به گونه ای که شاید زیاد پیش بیاید نتوانید بین انتخاب دو محصول از دو دسته مختلف یا چند محصول در یک دسته تصمیم بگیرید! علاوه بر مولتی روتور، هلیکوپتر و هواپیمای مدل ؛ ماشین کنترلی هم در این دسته‌بندی قرار می گیرد. ماشین های کنترلی از گستردگی و تنوع زیادی برخوردارند که کاربر حسب علاقه ، محیط و همچنین هزینه خود میتواند بهترین را برای خود انتخاب نمایید.
یکی از گزینه های مناسب در این زمینه ماشین
طرح شینگل
سقف شینگل کینگستون یادآور سقفهای سنتی و در عین حال با کیفیت بالا و وزن سبک و تنوع رنگی می باشد.طرح شینگل با داشتن صافی و برجستگی های زیبا و مناسب برای هر نوع بنا می باشد.همچنین محصول کینگستون در بناهایی از جمله (مدارس-منازل مسکونی –هتل ها-مراکز خرید آلاچیق ها –پیشانی اپارتمانها –سر درب منازل –و....)مورد استفاده قرار می گیرد.سقف شینگل کینگستون به دلیل مزایایی اعم از، سبکی وزن،قیمت پایین و مقاوم در برابر باد و باران،تگرگ،آتش،و اشعه
در پرواز چارتر به هیچ عنوان امکان تغییر تاریخ آن وجود ندارد، حتی در مواردی بلیط آن غیر قابل استرداد است، این موضوع مهمترین تفاوت میان پرواز چارتر و پرواز سیستمی است، البته گفتنی است که هرچه به زمان پرواز چارتر نزدیکتر شود، این بلیط ها ممکن است با قیمت بلیط هواپیما خارجی ارزان تر از نرخ مصوب فروخته شود. در مجموع باید گفت بسیاری طرفدار پرواز چارتر هستند به ویژه آنهایی که ریسک پذیرترند و خرید بلیط هواپیما را میگذارند برای لحظه های آخر. البت

کتاب پر پرواز : اگر به دنبال دلایل نماز خواندن هستید این کتاب را بخوانید.
کتاب پر پرواز : اصغر آیتی | حسن محمودی، بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج)
معرفی:
ما برای خیلی از کارها ارزش قائلیم درحالیکه ممکنه هیچ قیمتی نداشته باشه،کاش یکی بود به ما میگفت باارزش ترین و بی ارزش ترین کارها چیه. تا اینکه این چند روز کوتاه زندگی مون هدر نره…
خلاصه:
همه می گویند ما مسلمان هستیم، اما یک عده نماز می خوانند و یک عده ازکنارش می گذرند. آن عده دوم بی دلیل و با د
 ساحل رو ها هنگامی که با لوسیون های محافظ بدن خود را در اقیانوس شستشو می دهند، به طور فزاینده ای از اثرات مضر بالقوه فیلترهای ضد اشعه ماوراء بنفش ناشی از ضد آفتاب ها بر روی مرجان و سایر موجودات دریایی آگاه می شوند.

ادامه مطلب
رائحه : گرم و شیریننوع ادکلن : ادو پرفیومحجم : 125میل
عطر زنانه 5th Avenue Elizabeth Arden for women (فیفتی اونیو الیزابت آردن ) که نام آن برگرفته از یک خیابان معروف و اعیان نشین در شهر نیویورک می باشد  ، مخصوص بانوانی باهوش ، موفق ، با لطافت زنانگی ، سبکی منحصر به فرد ، جواهرات و لباس های لوکس و عطرهای خاص طراحی شده . زنانی که در کنار ویترین مغازه ها راه رفته و حس خوب و منحصر به فردی را تجربه می کنند . این محصول با رایحه ای گرم شیرین که آن را بیشتر از سوسن ، یاس بنفش
من اما فکر میکنم
 تو عاشق خوبی برای من هستی ،
 آنقدر خوب که بتوانم دوست داشتنت را فریاد بزنم 
و به بودنت افتخار کنم.... 
عاشق خوبی هستی
 چون میتوانی هربار که دیدی أم 
دست خالی نیایی ،
 شاخه گلی برایم بخری
 و خوراکی ها و کتاب های مورد علاقه أم را توی کیفت قایم کنی تا بگردم ،
 پیدایشان کنم
 و جیغ های بنفش بکشم،
پا به پای شیطنت هایم بدوی
 و به نفس نفس بیوفتی اما گلایه نکنی ، 
خرابکاری هایم را با عشق ببینی ،
 در مقابل عصبانیتم لبخند بزنی 
و بگویی چق
اگر به تازگی قصد ورود به دنیای هواپیماهای مدل را دارید و تجربه آنچنانی در رابطه با خلبانی آنها ندارید، بهتر است از هواپیمای ترینر یا آموزشی استفاده کنید. این هواپیماها به گونه ای طراحی و ساخته شده‌اند که برای افراد مبتدی مناسب‌تر باشند.
 یکی از مدلهای هواپیمای ترینر یا آموزشی که دارای ابعاد بزرگی است، هواپیمای air titan ۱۶۰۰mm است که به دلیل طراحی خاص خود امکان فرود و برخاست از روی زمین ، آب و برف را دارا می باشد. این هواپیما با کمک LEDهای خود می

تبلیغات

محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

رمان My Exotic Odyssey مشکلات گوارشی ساده آژانس تبلیغاتی غرب aleshanee مجموع فرهنگی ورزشی جلال سلطان شمس مولوی دانلود آهنگ جدید جهاد ادامه دارد ... یک ماما