ورود به چت روم
چت روم جوانان و نوجوانان ویژه دهه 70 و 80
ساخت وبلاگ جدید
ساخت وبلاگ جدید و حرفه ای در چند ثانیه

نتایج جستجو برای عبارت :

به ساعت ده اسفند

طول دوره : 16 ساعت
مدرس: استاد جمالی
برنامه زمانی: 
جلسه اول چهارشنبه 8 اسفند ساعت 9 الی 13
جلسه دوم چهارشنبه 15 اسفند ساعت 9 الی 13
جلسه سوم پنج شنبه 16 اسفند ساعت 9 الی 13
جلسه چهارم چهارشنبه 22 اسفند ساعت 9 الی 13
محل برگزاری: 
امیر آباد شمالی، بالاتر از بزرگراه جلال آل احمد، پردیس شماره دو دانشکده های فنی دانشگاه تهران، انستیتو مهندسی نفت
هزینه ثبت نام: 
دانشجویان: 80 هزار تومان
سایر: 120 هزار تومان
برای ثبت نام روی لینک زیر کلیک نمایید:
لینک ثبت نام در د
#کنار_پنجره_اسفند
کنار پنجره اسفند
زنی با روسری سبز یشمی سپیده دم
گلدانی به دست 
لبخندی بر لب
کنار پنجره اسفند
زنی بود که بهار از گل های دامنش  می شکفت ...
کنار پنجره اسفند
زیر چادر شفاف آسمان
زنی با همه حرف می زد
به عابران پیاده سلام 
به پرندگان آسمان شور پرواز
کنار پنجره اسفند
زنی،
بی خیال باد و باران
گیسوانش را به حراج چشم عابران گذاشته بود!
کنار پنجره اسفند
زنی با شکوفه های منحنی تنش
با یک مشت شعر داغ 
سر مست از شور شب پیشین
بی خیال حرف های ن
دوره آموزش برنامه نویسی به زبان ++C به صورت کاملا هدفمند و با رویکرد مهندسی نفت
برنامه زمانی: 
هفته اول : 5 و 7 اسفند ساعت 11 الی 14
هفته دوم :12 و 14 اسفند ساعت 11 الی 14
هفته اسوم : 19 و 21 اسفند ساعت 11 الی 14
محل برگزاری: امیر آباد شمالی، پردیس دانشکده های فنی دانشگاه تهران، انستیتو مهندسی تهران 
برای ثبت نام به لینک زیر مراجعه نمایید:
ظرفیت تکمیل شد ...
دوره جدید به زودی ...

با سلام و احترام. شنبه ١١ ام اسفند ساعت ١١/٣٠ براى دفاع پروپوزال در نظر گرفته شده. لطفا دانشجویان اعلام آمادگى بفرمایند و تا سه شنبه دو نسخه امضا شده توسط استاد راهنما تحویل گروه بدهید. موفق باشید
در زیر همین پست، نام، موضوع و استاد راهنما را اعلام بفرمایید. 
داورها : دکتر خیرآبادى و دکتر حاجى بگلو 
رو حساب حرف اولیه که زده بودیم و بمن گفته بود قرار بود که 13 اسفند برگرده ینی فردا!
اما دو روز پیش گفت که 16 اسفند برمیگرده و این ینی پنجشنبه. خب من دلمو خوش کرده بودم که این هفته میبینمش و کلی خورد تو ذوقم!
حالا باید تا هفته بعد صبر کنم که خیلی کار سختیه!
خیلی دلم براش تنگ شده، خیلی جاش خالیه..
تمرین در باشگاه تیراندازی شهدای هاتف اصفهان با هماهنگی قبلی تا روز 23 اسفند 1397 انجام می شود.
زمان ثبت نام در باشگاه تیراندازی شهدای هاتف اصفهان در اسفندماه 1397
روزهای یکشنبه و سه شنبه از ساعت 1630 تا 1730 و روزهای پنجشنبه از ساعت
0930 تا 1030 است.
برای ثبت نام اولیه ارائه اصل کارت ملی و یک قطعه عکس الزامیست.
برای ثبت نام افراد 12 تا 18 سال حضور یکی از والدین با در دست داشتن اصل شناسنامه الزامیست.
اسفند و هیاهو‌اش را به بهار ترجیح می‌دهم؛ همیشه همینطور بوده. 
هرچقدر اسفند با شلوغی‌اش و ذوق آدم‌ها حالم را خوب می‌کند، بهار غمگینم می‌کند؛ غمگینم می‌کند چون می‌ترسم از سیر سریع روزها، از تلاش‌های ناکام و وجود عبث خودم.
بهار یک حالت آبلوموف‌وار و خلسه و افسردگی به وجودم سرازیر می‌کند و اسفند امیدوارم می‌کند به بودن و پیش رفتن، مفید بودن و زنده شدن.
از بهار پیش‌رو و بهم خوردن برنامه‌هایم می‌ترسم
 رزرو اینترنتی اسکان نوروزی۹۸ فرهنگیان
#آغاز : ۳ اسفند 
#پایان : ۲۴ اسفند
متقاضیان به نشانی به سایت زیر مراجعه نمایند
eskan.medu.ir 
 فرهنگیان محترم در بازه زمانی ۲۸ اسفند لغایت ۱۲ فروردین می توانند با مراجعه حضوری در پایگاه های اسکان فرهنگیان در استان ها از ظرفیت پذیرش حضوری نیز استفاده نمایند.

روزای آخر ساله ... دیروز جمعه 24 اسفند با دوستان خانوادگی رفتیم هتل کوثر برای ناهار ...
با اینکه هنوز خیلی کار دارم ولی چند روزه سعی می کنم فیلم ببینم ...
چند شب پیش فیلم " با او حرف بزن " رو دیدم ... جالب بود ...
امروز شنبه بعدازظهر 25 اسفند ، فیلم روما رو دیدم ... توی یه قسمت از فیلم گریه ام گرفت ...برای مظلومیت کلئو و همه ی زنها ... ولی در کل زنهای قوی ای بودند ... زنهایی که می دونستند باید با قدرت و تمرکز چطوری روی پای خودشون بایستند ...
یه فیلمهای دیگه ای هم ه
آخرین‌باری که لیوان چای‌ام سرد نشده بود کی بود؟ طعم آخرین چای داغ را به یاد ندارم. هرچه فکر می‌کنم احساس می‌کنم از مدت‌های بسیار دور اسفند بوده است و چای‌ام سرد می‌شده.
اسفند فصل شور و زندگی است. فصل بیرون‌آمدن از کرختی پنج ماهه‌ی پاییز و زمستان است. این روزها دارم تند‌تند همه‌ی کارها را انجام می‌دهم. انگار پای قول و قراری نانوشته و ناگفته با خودم مانده‌ام، باید همه‌چیز را قبل از شروع بهار آماده کنم.
راستش من عاشقانه لیوان‌های چایی ر
بلند میشوم و می ایستم پشت همان پنجره کوچک؛با همان چشمان نگران.در این شرایط ثانیه ها به واقع دیگر واقعی نیستند؛ارزشمند میشوند و سه برابر به نظر می آیند،تا ابدیت.تو را تا أبدیت نگاه میکنم...
این لحظه را وصل میکنم به همزادش در گذشته ؛به آن همزاد واقعی اش درست ده اسفند و این لحظه ی خیالی خوش بو....
بند به بند همه اش را میاورم جلوی چشمانم.این بار باید درست نگاه کنم،راه برگشتی نمانده،میترسم از خیال خالی شوم و دیگر نتوانم به خاطر بیاورمت.نمیشود ماند.گ
دانلود برنامه خندوانه 28 اسفند 97 با لینک مستقیم 
در حال آماده سازی این برنامه میباشیم 

برنامه خندوانه یکی از برنامه های پر طرفدار تلویزیون میباشد . در این برنامه برای شما قسمت اول سری جدید خندوانه را برای شما آماده میکنیم . سری جدید خندوانه در سال 98 پخش خواهد شد .
ادامه مطلب
ما آدمها توی اسفند بیشتر از هر وقت دیگری خسته‌ایم اما نمیدانم چرا به جای اینکه نفسی تازه کنیم، سرعت‌مان را بیشتر و بیشتر می‌کنیم تا هر طور شده مثل قهرمان دوی ماراتن، از خط پایان این ماه عجیب و غریب بگذریم!
اسفند را باید نشست
باید خستگی در کرد
باید چای نوشید...
یازده ماه تمام، دردها، رنج‌ها و حتی خوشی‌ها را به جان خریدن که الکی نیست، هست؟!
اسفند را نباید دوید
اسفند را باید با کفش‌های کتانی، قدم زد!
پس روزهای رفته ی سال را ورق میزنم ...
چه خاطرا
 اسفند
 هر چه سرد، هرچه سخت اما در پی اش بهاری هست
 درست مثل زندگی که روزهای سختش هرچه طاقت فرسا اما در گذر است..
. آدم ها می آیند با خودشان شوق می آورند، 
امید و رشته های نازک دلبستگی رشته ها که طنابی ضخیم شد
 از ترس به دام افتادن میروند از آنها کوله باری می ماند پر خاطره
 و دلبستگانی که در خاطره ها جا می مانند...
 فراموشی گره کوری ست که به دست زمان باز میشود
 اسفندِ رابطه ات در گذر است
 خاطره ها را دَرس کن و بهار را با حال دیگری آغاز کن
 #پریسا_زا
** این مطالب مربوط به اسفند 97 هست ولی اون موقع نتونستم بیام بنویسم. الان می نویسم (4فروردین 98)

چهارشنبه 22 اسفند شد. بچه های اردوجهادی ساعت یک و بیست و پنج دقیقه ظهر بلیط قطار داشتند برا بندرعباس. منم ساعت5 بلیط داشتم برا شهرمون.
یدونه کلاس 8تا 10 صبحم رو نرفتم. مهدی رمضا... دو روز زودتر رفته بود منطقه. از همون صبح رفتیم و وسایل فرهنگی رو که پسته بندی رکده بودیم رو سوار نیسان کردیم تا بره منطقه. وسایل تدارکات و عمرانی هم سوار نیسان شد. اتوبوس اومد و من
کتاب های طرح کتابخوان اسفندماه نهاد کتابخانه های عمومی کشور معرفی شدند.
" 8 قصه از امام جواد ع" نوشته حسین فتاحی، "شیر کتابخانه" نوشته میشل نودسن با ترجمه محبوبه نجف خانی، "روایتی ساده از ماجرای پیچیده" نوشته ابراهیم حسن بیگی، "با فرزندان نوجوان تان در ارتباط باشید" نوشته مایکل رایرا و با ترجمه لادن شریعت زاده
مطالعه این چهار کتاب ارزشمند را در اسفند ماه امسال از دست ندهید.
به اطلاع می رساند مرکز برنامه ریزی نیروی انسانی و فناوری اطلاعات وزارت آموزش و پرورش با همکاری دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی دوره  ضمن خدمت 32 ساعت  " بررسی ،تحلیل و روش تدریس فیزیک 3 پایه دوازدهم " با کد 99506389را به صورت الکترونیکی برای تمام همکاران حوزه آموزشی در یک مرحله اجرا می نماید. لذا مقتضی است کارشناسان محترم آن اداره در برنامه ریزی و اجرای دوره ی مذکور به نکات زیر توجه فرمایند.1) تمام همکاران حوزه آموزشی می توانند در دوره مذکور شرکت نم
امروز دوازده ، دوازده، نود و هفت ... نمیدونم چرا ولی دوست دارم تاریخشو:))
من الان باید خواب میبودم، وقت استراحتمِ مثلا نیم ساعت دیگ باید ادامه کارامو میکردم. این گوشیا عجب چیزهای بیخودی هستند.[وی این جمله را مینویسد بارها در روز تکرار میکند باز هم از گوشی استفاده میکند،از رو هم نمیرود]
امسال اسفند خیلی خاصه چون از هر روز هفته چهارتاشو کامل داره:))
لسرما
شرکت سرماآفرین با دریافت مجوز افزایش سرمایه از سازمان بورس،زمان برگزاری مجمع فوق العاده را اعلام کرد."لسرما" ساعت 8 روز یکشنبه 18 فروردین در خیابان خرمشهر، پلاک
194 برای تصمیم گیری درخصوص افزایش سرمایه 47 درصدی از محل سود انباشته به
این مجمع می رود.قاروم
شرکت قند ارومیه،مجوز 956 درصدی افزایش سرمایه را از سازمان بورس گرفت و آماده برگزاری مجمع فوق
العاده در صبح 28 اسفند ماه شد."قاروم" می تواند سرمایه فعلی را از 1.6 به 17.1 میلیارد
تومان برساند.
زندگی را باید آموخت ؛از فصول و مهربانی و اتحادشان ؛یا از کوچ دسته جمعی پرستوها ،رقص زیبای طاووس،از قلمرو منقرض شده شیرها ؛یا کناره گیری عشق بهمن به فروردین و سپردن دلداده اش به اسفند ، آدمی مجبور است که بیاموزد، چراکه؛ تا دم مرگ به آموزش نیازمند است،آموزش و پرورش روح رشد و ترقی آدمیت است ؛که او را به انسانیت سوق می دهد.
انسانیت سرچشمه از گذشته دارد ؛همان گذشته ای که آنرا در بقچه مادر بزرگ گره زدیم و در سرداب نامهربانی پنهان نمودیم .یادش بخیر
آخرین لحظه های بیست و یکم اسفند نود وهفت ساعت یازده و پنجاه و هفت دقیقه منتظرشم
اینه وقتی میگم حتی هدفم واسه نگاه به ساعت شده...
تا وقتی منتظرشم زمان معنی داره
مدام نگاهم به ساعته
وقتی دیر میاد هر لحظه که میگذره ..انگار داره از روی من میگذره... انتظارش همینقدر سخت
وقتی میاد دیگه زمان وایمیسه انگار..یا شاید من دیگه زمان رو نمیبینم.... اومدنش همینقدر خوش
صبح‌ها با کوله‌ا‌ی پر از وسیله می‌رم به دانشگاه. ۱۲-۱۴ ساعت بعد به خونه برمی‌گردم. از روز‌ها رو در دانشگاه شب کردن خوشم میاد. دانشکده روز به روز با من دوست‌تر می‌شه. آدم‌هاش آشنا‌تر می‌شن. رشته‌م به من نزدیک‌تر می‌شه.  دارم آهسته آهسته قطعات پازل رو سرجاشون می‌ذارم و از کرده‌ی خود خرسندم!
+
شنبه امتحان پایان‌ترم آناتومی نظری و عملی تنفس داریم. اونقدر استاد این درس برای ما زحمت کشیده که هر نمره‌ای به جز بیست لکه‌ی ننگ است بر پیشانی! م
یادم نمی‌رود که اسفند سال نود و هفت به تنهایی داشتم با مرگ عزیزی کنار می‌آمدم. یادم نمی‌رود که تنهایی را با گوشت و خون و استخوان حس می‌کردم. یادم نمی‌رود که دلتنگی نفسم را بریده بود. یادم نمی‌رود که فلوکسیتین اثر نمی‌کرد. پتوی گرم اثر نمی‌کرد. سرما تا مغز استخوانم دویده بود. یادم نمی‌رود که احساس رهاشدگی، بی‌پناهی در بند بند وجودم رخنه کرده بود. یادم نمی‌رود که اشکم نمی‌آمد‌. خالی نمی‌شدم. آغوشی نبود. صدایی که نمی‌گفت آرام باش. گوشی ک
جلسه مذکور با یاد و نام خدا آغاز شد ...
دستور جلسه (6): 
1 برنامه ریزی جهت برگزاری مراسم هفته احسان و نیکوکاری با حضور تشکلات دانش آموزی 
2- برنامه ریزی جهت برگزاری مراسم درختکاری 15 اسفند ماه ا حضور تشکلات دانش آموزی 
3- برگزاری بازارچه از دستاورد های دانش آموزان 
4- برگزاری ویژه برنامه به مناسبت ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز مادر 
5- برگزاری ویژه برنامه به مناسبت ولادت حضرت علی (ع) و روز پدر 
6- برگزاری آیین مراسم چهارشنبه سوری با حضور تشکلات دانش
سلام
گاهی اوقات آدم باید به خودش انرژی بده.  انرژی مثبت.
منم اومدم اینجا تا به خودم انرژی بدم.  چونکه فردا تولدمه.  مثل همیشه یک دوست خیلی خوب دارم که یک روز زودتر ساعت 8 صبح تولدم را تبریک گفت. واقعاً شگفت زده شدم.  حتی خودم هم به یاد تولدم نبودم. 
اصلاً فکر نمی کردم، امروز کسی باشه و تولدم را تبریک بگه. 
می دونید من 27 اسفند به دنیا اومدم.  یعنی اصلا قرار نبود در این روز به دنیا بیام. نمی دونم چرا در دیدن این دنیا عجله کردم و 12 روز زودتر به دنیا
کارهای زنبورداری اسفند ماه
این مقاله آخرین مقاله از سری مقاله های ماهانه رویال می‌باشد یعنی زنبورداری اسفند ماه.
در اسفند ماه هم مهمترین وظیفه زنبور دار گرم نگهداشتن و گرم بسته بندی
نمودن کندوها در محل خودشان است. این کار تا اواخر فروردین ماه و با هر
شیوه ممکن باید انجام گیرد. ملکه بعد از یک استراحت زمستانی تخمگذاری را از
سرگرفته است. به همان نسبت که طبیعت شکوفه و گرده گل
در اختیار زنبورها قرار می دهد ملکه نیز به همان نسبت روزانه تخم می
به دلیل امتحان کنکور سراسری ابلاغیه ای از طرف دانشگاه جامع مبنی بر تغییر برنامه امتحانات معارف و دروس مهارت مشترک صادر گردیده است که این نغییرات به شرح زیر می باشند:
اندیشه اسلامی (1) 98/3/18 ساعت 16-14
اخلاق اسلامی 98/3/20 ساعت 16-14
دانش خانواده وجمعیت 98/3/21 ساعت 16-14
مهارت ها و قوانین کسب وکار 98/3/23 ساعت 16-14
اندیشه اسلامی(2) 98/3/18 ساعت 16-14
تاریخ تحلیلی صدر اسلام 98/3/20 ساعت 16-14
انقلاب اسلامی 98/3/21 ساعت 16-14
تفسیر موضوعی قرآن کریم 98/3/23 ساعت 16-14
مهارت های مسئله یابی
به دلیل امتحان کنکور سراسری ابلاغیه ای از طرف دانشگاه جامع مبنی بر تغییر برنامه امتحانات معارف و دروس مهارت مشترک صادر گردیده است که این تغییرات به شرح زیر می باشند:
اندیشه اسلامی (1) 98/3/18 ساعت 16-14
اخلاق اسلامی 98/3/20 ساعت 16-14
دانش خانواده وجمعیت 98/3/21 ساعت 16-14
مهارت ها و قوانین کسب وکار 98/3/23 ساعت 16-14
اندیشه اسلامی(2) 98/3/18 ساعت 16-14
تاریخ تحلیلی صدر اسلام 98/3/20 ساعت 16-14
انقلاب اسلامی 98/3/21 ساعت 16-14
تفسیر موضوعی قرآن کریم 98/3/23 ساعت 16-14
مهارت های مسئله یابی
مستندی که وقایع مربوط به انتخاب آقا به عنوان رهبر انقلاب اسلامی را روایت می‌کند
مستند «روایت رهبری»، روایتی از وقایع مربوط به انتخاب آقا به‌عنوان رهبر جمهوری اسلامی ایران است. این مستند در سه قسمت تهیه و تولید شده است و از اول اسفند از شبکه‌های «اول» و «مستند» سیما پخش خواهد شد.

۱- تاریخ ببینیم

تماشای این مستند به جوانان و نوجوانان کمک می‌کند بیشتر در جریان وقایع آن روزها قرار گیرند، ضمن اینکه تصاویر منتشر نشده‌ای از آن سال‌ها
در روزهای آخر اسفند،
کوچ بنفشه های مهاجر،
زیباست.
در نیمروز روشن اسفند،
وقتی بنفشه ها را از سایه های سرد،
در اطلس شمیم بهاران،
با خاک و ریشه
- میهن سیّارشان -
در جعبه های کوچک چوبی،
در گوشه ی خیابان، می آورند:
جوی هزار زمزمه در من،
می جوشد:
ای کاش…
ای کاش آدمی وطنش را
مثل بنفشه ها
(در جعبه های خاک)
یک روز می توانست،
همراه خویشتن ببرد هر کجا که خواست.
در روشنای باران، در آفتاب پاک!
محمد رضا شفیعی کدکنی
لینک دانلود با صدای جادویی فرهاد مهراد 

لینک
برق دانشکده قرار بود دو ساعت قطع باشه. ۱۳ دقیقه از قطعی برق گذشته بود که طهورا و آقای الف. بار و بندیل‌شون رو جمع کردن که برن.
گفتم :"بچه‌ها نرید! فقط یک ساعت و ۴۷ دقیقه مونده!"
آقای الف. گفت:"این جوری که شما ثانیه به ثانیه می‌شمرید، دو ساعت طول می‌کشه"
خب مگه مجبوری نمک بریزی برادرِ من؟! یک ساعت و ۴۷ دقیقه با دو ساعت چقدر فرق داره مگه؟ :|
+ هرچند که اونا بردن. منم دو ساعت و نیم موندم ولی برق نیومد.
+ البته شما به این تصویری که من اینجا از آقای الف. ساخ
این آقای امیر عظیمی میگه:
چمدان دست تو و ترس به چشمان من است.
این غم انگیزترین حالت غمگین شدن است.
 و وای از این غم انگیزترین حالت غمگین شدن...
++++

خب جناب خدا که همیشه مواظبم بودی و برام بهترینارو جور کردی، وقتشه که حسابی بهم توجه کنی و هوامو داشته باشی. دارم میرم در یک دنیای جدید و غول پیکر که هیچ ایده ای ندارم چه شکلیه. کلی مواظبم باش. کمکم کن در مسیرش، تهش، بعدا خیلی خوشحال باشم ازین تصمیم و ریسکم. کمکم کن کلی بزرگ شم. چیزهای زیادی از دست ندم. ه
رفت تا نزدیک‌ترین ایستگاه اتوبوس شهر. ایستاد کنار درخت روییده در جوی جلوی ایستگاه. نگاه به آسمان کرد. هوا غبار داشت. گمانش این شد که تا غروب آفتاب چیزی نمانده است. اما ساعت می‌گفت که فعلاً، غروب نزدیک نیست: چرا ساعت مچی‌اش می‌گفت که دقیقاً ۲ ساعت مانده است به غروب؟ به نظر او، همان موقع هم غروب بود. بعد این واقعه، او مشاهدات چند روز قبل خود را مرور کرد و دانست که خورشید فقط دارد غروب می‌کند. ولی ساعت مچی او می‌گفت که خورشید در ساعت ۶ و نیم صبح
به اطلاع می رساند نخستین نشست همایش نظریه قانون اساسی کارل اشمیت در روز چهارشنبه اول اسفند ماه 1397 از ساعت 8 الی 17 در دانشکده حقوق پردیس فارابی دانشگاه تهران برگزار خواهد شد.لازم به ذکر است ثبت نام برای شرکت در نشست الزامی می باشد. لذا از علاقه مندان به حضور درخواست می شود مشخصات خود را (نام، نام خانوادگی، رشته، مقطع و دانشگاه محل تحصیل) به آدرس ذیل ارسال نمایند.Schmittconstheory@gmail.com
هرچقدر که اسفند ماه پرکاری بود اینروزا روزای کم کار و کسل کننده ای هستن، اینکه هیچ کدوم از هم اتاقیامم نیستن تاثیرش تو این کسل کنندگی کم نیست. ولی روزای خوبیه برا سرک کشیدن تو کار بقیه، یه ساعتی رفتم پیش عارفه راستش با برنامه قبلی ساعت یازده رفتم که ساعت مشخص مشاوره اش هست، وقتی رسیدم پیشش برا موندن معذب شدم، عارفه خیلی شوخه، اینقدر مسخره بازی درآورد و شوخی کرد مجبورم کرد بمونم. شش تا عروس داشت، بزرگترشون هجده سالش بود و کوچکترشون دوازده، ک
اسفند یعنی انتظار برای بهار و مرور کردن یک سال که برما رفت.
سالی که گذشت سالی بود پر از فراز و نشیب.
از بازسازی آن خانه قدیمی  که رمق مان را کشید گرفته است تا نوسانات افتضاح اقتصادی.
به خانه که نگاه میکنم، آن رمق رفته تا حدی بر میگردد
نگاه میکنم به نهال خرمالویی که اسفند کاشتیم و انجیری که حالا پر از میوه شده و انگوری که ریز ریز جوانه زده و گلهای رنگی رنگی که جانمان را صفا میدهد و بدو بدوی بچه ها در حیاط و دیگر هیچ.
بابت همینها تا نفس میکشم خدا را
با نظر به تقاضای روز افزون اعضاء کتابخانه و خانواده های محترمشان، مبنی بر افزایش ساعت فعالیت کتابخانه، با پیگیریهای انجام شده و اخذ مجوز از اداره کل استان، ساعت کارکتابخانه  از شنبه تا چهارشنبه تا ساعت 21:00  و همچنین عصر پنجشنبه ها تا ساعت 19:00 مشغول به خدماتدهی به اعضاء و مراجعان محترم می باشد.دریافت
سلام 
اقا این عمم و بچه هاش دارن میان(استان فارس زندگی نمیکنن)
بعد من دیشب خونه مامان بزرگ موندم.صبح ساعت پنج اومده مامان بزرگم زنگ زده بهشون کجایید.اومده داد و بیداد که بلند بشید ساعت شش اونا اباده هستن یک ساعت دیگه میرسن کار داریم:/من و س جان اول صبحی موی کنان و روی زنان داریم میگیم والا به لا از اباده تا مرودشت که خونه مامان بزرگه سه ساعت راهه:/
مگه قبول میکرد
حالا نیم ساعت پیش زنگ زدیم گفت تاززززززه رسیدیم اباده:/
از ساعت پنج که زنگ زده خد
به اطلاع می رساند مرکز برنامه ریزی نیروی انسانی و فناوری اطلاعات وزارت آموزش و پرورش با همکاری انجمن اولیا و مربیان دوره ضمن خدمت 18ساعته «شیوه های نوین تربیت فرزند با محوریت خانواده در آموزش و پرورش» با کد  ۹۹۵۰۶۴۰۲ را به صورت الکترونیکی برای تمام همکاران حوزه آموزشی در یک مرحله اجرا می نماید.لذا مقتضی است کارشناسان محترم آن اداره در برنامه ریزی و اجرای دوره ی مذکور به نکات زیر توجه فرمایند.1.تمام همکاران حوزه آموزشی می توانند در دوره مذکو
دانلود سریال نون. خ با کیفیت 1080p – 720p – 480p
دانلود سریال نون خ با لینک مستقیم
دانلود رایگان سریال نون خ با کیفیت عالی 720p
قسمت اول اضافه شد
دانلود سریال نون خ
گروه فیلم : اجتماعی – کمدی
سال تولید : 1397
پخش: شبکه یک سیما ساعت 22 تکرار اول ساعت 2 بامداد و تکرار دوم ساعت 15 روز بعد
تعداد قسمت ها : 15 قسمت
کارگردان : سعید آقاخانی
بازیگران: سعید آقاخانی، حمیدرضا آذرنگ، علی صادقی، هومن حاجی عبداللهی، فریده سپاه منصور، نعیمه نظام دوست، سیاوش مفیدی و سیرو
او گفت، و من دقیقن خاطرم است! گفت وقتی ناراحتی انگار تمام غم های عالم روی دلم است. بمیرم برای دلت که این روزها ناراحتی هایم تمامی ندارند. دلم می خواهد فقط بنویسم، خودکار بیت المال را گرفته ام دستم و روی پاکت نامه ای زرد رنگ می رقصانم، حتا بی آنکه به کلمات بعدی ای که قرار است بنویسم فکر کنم! حروف یکی پس از دیگری روی مقوای زرد رنگ خودنمایی می کنند، قلم از جوهرش مایه می گذارد و هوا هم که گرفته ـست.
اصلن منظور از هوای گرفته چیست؟ اصلن چرا هوا می گیرد
همین اول کاری کلی کار انداخت گردنمون:) 
دارم فکر میکنم فردا تا ساعت چند بیدار خواهم موند؟؟؟؟؟
فردا کلی کار سرم ریخته‌ست:(((
تا ساعت ۲ ظهر خونه نیستم:( 
بعدم با خانم S قرار دارم برای همین ساعت ۲ خونه نمیام و تا ساعت ۴ پیش اونم.
بعد ترم، ساعت پنج مامانم میاد پیشمون. ساعت شش هم یک کار دیگه‌ست.
ساعت هفت و نیم میرسم خونه:((((((
تا ساعت ۱۲ باید بیدار باشم تا کار دیگه‌ایی رو به اتمام برسونم:((((((((
ساعت پنج باید بیدار بشم:(((((((((((
فردا سخت ترین روز جهانه:) 
خدا ج
همین اول کاری کلی کار انداخت گردنمون:) 
دارم فکر میکنم فردا تا ساعت چند بیدار خواهم موند؟؟؟؟؟
فردا کلی کار سرم ریخته‌ست:(((
تا ساعت ۲ ظهر خونه نیستم:( 
بعدم با خانم S قرار دارم برای همین ساعت ۲ خونه نمیام و تا ساعت ۴ پیش اونم.
بعد ترم، ساعت پنج مامانم میاد پیشمون. ساعت شش هم یک کار دیگه‌ست.
ساعت هفت و نیم میرسم خونه:((((((
تا ساعت ۱۲ باید بیدار باشم تا کار دیگه‌ایی رو به اتمام برسونم:((((((((
ساعت پنج باید بیدار بشم:(((((((((((
فردا سخت ترین روز جهانه:) 
خدا ج
در سال 98 حدود 1.7 میلیون تن به ظرفیت تولید بیلت فولادی افزوده می شود
تا پایان سال جاری کارخانه فولاد سازی زرند افتتاح می شود و 1.7 میلیون تن به ظرفیت تولید بیلت فولادی افزوده خواهد شد .

اسفند ماه امسال شاهد افتتاح پروژه فولاد در کرمان خواهیم بود که سالانه 1.7 میلیون تن بیلت فولادی از گندله سنگ آهن تولید می کند.
با بهره برداری از این پروژه علاوه بر تامین نیاز بازار داخلی کشور صادارت مازاد نیز به کشورهای هدف صادراتی صورت می گیرد.
این کارخانه که ب
از این به بعد ساعت خواب و درس خوندنم عوض میشه ان شاءا... .
1- اذون مغرب رو ساعت هشت وربع میگن. تا 8ونیم نماز.
2- از8ونیم تا ساعت 9وربع افطار.
3- از ساعت 9ونیم تا 10ونیم درس.
4- از 10ونیم خواب تا 3.
5- از 3 تا یه ربع به4 سحری.
6- از یه ربع به 4 تا اذون صبح، ... .
7- تا ساعت 5ونیم نمازصبح.
8- از 5ونیم تا 6ونیم درس.
9-بعد از برگشتن از دانشگاه، تا اذون مغرب درس.
خدای من. خودت کمک کن بتونم درس بخونم و وقتمو تلف نکنم.
کلاس جبرانی اصول حسابداری 2 با استاد رحیمی بعد از عید به شرح ذیل  در آز خاک شناسی می باشد :
سه شنبه مورخه 98/01/20 ساعت 6 تا 8 عصر
چهارشنبه 98/01/21 ساعت 4 الی 8 در کلاس 601 برگزار میگردد ./
دوشنبه 98/02/02 ساعت 11/30 الی 14/45
سه شنبه 98/02/03 ساعت 18 الی 19/30
وداع اسفند و لبخند گامهای سبزرا بهانه تبریک بخوانم یا مولود شاه دوعالم و روز مرد را بهانه زیبای تهنیت بدانم.
اما یقینا امسال سالی پر از خیر و برکت و تلاش و بردباری خواهد بود ؛چرا که با مولد امیرالمؤمنین و روز مردهای سخت کوش آغاز می گردد.
روز مرد را با ورود شکوفایی گلهای بهاری و عطر خوش تکیه گاه امن  با حضور دلبندانی که برای دختران آسایش و امنیت ؛برای خواهران دلبستگی و تکیه گاه ؛برای همسران آرامش و قدرت و برای مادران نوازش و با هم بودن است.
شای
سال ۹۷ داره تموم میشه.خیلی ابهامات توی ذهنم نقش بسته.خیلی راه ها هست که وقتی می خوام طی کنم ، دست و پام میلرزه و میترسم.شاید هم نمیترسم و فقط تنبلی میکنم.گاهی اینقدر به ته مسیر نگاه میکنم که پیمودن مسیر یادم میره.
بهتره باز هم برای خودم یه چیزایی رو مرور کنم.علم و تجربه توی پروژه و کار در واقع همون قدرت هست.تو هر چی بیشتر بدونی ، قدرت بیشتری داری.
پس برنامت که شامل پنج بخش اصلی میشد رو هر چه زودتر ادامه بده:
۱- دروس مهندسی مکانیک ، کارشناسی ارشد
1- خیر نمی توان انتظار داشت 72 ساعت هوا آفتابی باشد . زیرا طی این 72 ساعت شبها هوا تاریک خواهد بود.

2- آخرین تکه طی 7 روز بریده خواهد شد.

3- درست 5 دقیقه است . اگر 5 اتومبیل بتوانند 5 تی شرت طی 5 دقیقه بدوزند هر چه تعداد اتومبیل ها بیشتر شود تعداد تی شرت ها هم بیشتر می شود اما مدت زمان دوخت آن ها تغییری نمی کند

4- شما نمی‌توانید به سوال آیا شما زنده هستید ؟ جواب نه بدهید

5. ساعت کوکی نمی تواند شب و روز را تشخیص دهد پس به نخستین ساعت 9 که برسد زنگ می زند
با نظر به تقاضای روز افزون اعضاء کتابخانه و خانواده های محترمشان، مبنی بر افزایش ساعت فعالیت کتابخانه، با پیگیریهای انجام شده و اخذ مجوز از اداره کل استان، ساعت کارکتابخانه  از شنبه تا چهارشنبه تا ساعت 21:00  و همچنین عصر پنجشنبه ها تا ساعت 19:00 مشغول به خدماتدهی به اعضاء و مراجعان محترم می باشد.
۱. [× تو جواب کارای خیر من رو زمینی .. انق که چپ میری راست میای همه ازت تعریف میکنن♥ -:ذوق مرگ]
۲. کرم پودر ضد آفتاب دار L'dora گرفتم [عالیه. . انق سبکه اصن حس نمیکنی رو صورتت کرمه .. خوش بوئه .. بعد دس میزنی صورتت نرمه مث پنبه] [خوراک روبوسی عیده:دی]
۳. No More Pashmale Hamum Rafteie Mah:D
یادداشتی که در ادامه می‌خوانید از شهید دکتر مصطفی چمران است که در اسفند 57 نوشته شده و از کتاب «خدا بود و دیگر هیچ نبود» عیناً نقل می شود:
ملتی که بزرگ‌ترین طاغوت‌ها را به زیر کشیده است و بزرگ‌ترین ارتش‌ها را شکسته، قادر است که به مشکلات فرعی غلبه کند.
وجود مشکلات برای تکامل یک نهضت ضروری است. آن را می‌پرورد و قوی می‌کند. 
سنت خدا بر این قرار دارد که مبارزه حق با باطل همیشگی باشد و تکامل از خلال مبارزه به دست آید. مردم در خلال سختی‌ها و مشکل
- روش تحقیق یکشنبه 98/02/15 تا انتهای ص  134 کلاس 701
- جامعه شناسی سازمانی مدیریت دولتی دوشنبه  98/01/25  تا انتهای ص 173 ساعت 11/30 کلاس 701
- تحقیق در عملیات 1 ( پژوهش عملیاتی )   یکشنبه 97/01/18  ساعت 9/45 از فصل 1و2و3
- اقتصاد خرد چهارشنبه 98/01/28 ساعت 8 صبح  تا آخر فصل 18 درکلاس 701
- اقتصاد کلان چهارشنبه 98/01/28 ساعت 8 صبح تا صفحه 287 درکلاس 701
- روابط کار چهارشنبه 98/01/28 ساعت 8 صبح تا آخر فصل 8 درکلاس 701
- تجارت الکترونیک 2 چهارشنبه 98/01/28 ساعت 8 صبح از فصل 6و7و8 درکلاس 701
-سمینار در مس
1- اگر ساعت 12 ظهر هوا بارانی باشد آیا می‌توان انتظار داشت هوا در 72 ساعت بعد آفتابی شود؟

2- یک خیاط پارچه ای به اندازه 16 متر دارد و هرروز 2 متر از این پارچه را می‌برد. آخرین تکه از این پارچه روز چندم بریده خواهد شد؟

3- اگر پنج چرخ خیاطی در طول زمان پنج دقیقه بتوانند پنج تی شرت بدوزند چند دقیقه لازم است تا 100 چرخ خیاطی 100 تی شرت بدوزند؟

4- به چه سوالی هیچگاه نمی‌توانید پاسخ نه دهید ؟

5. من ساعت 8 شب به رخت خواب رفتم و ساعتم را کوک کردم که 9 صبح زنگ ب
واقعا بیست و چهار ساعت که ده ساعتشو خوابم کمه :(
ینی من چهارده ساعت رسما بیدارم :|
سه ساعتشم که خوردن و اینا
میشه ۱۱ ساعت
پنج ساعتشو پا گوشیم 
میشه شش ساعت
سه ساعتش رو که ولو شدم رو تخت زل زدم به سقف 
میمونه ۳ ساعت دیگه
که اونم معلوم نی چیکار دارم میکنم :|
.
.
.
باید شروع کنم به برنامه ریختن اینطوری نمیشه
سال کنکور با تمام مزخرفیش خوبیش این بود که ادم شده بودم و اومده بودم رو برنامه و وقت زیادم میوردم ...
( بدترین فوشی که بلدید ) نثارِ این احوالِ من ...
ساعت وسیله ای برای اندازه گیری زمان است. ساعت با فرم نوینش  یعنی(24 ساعتی) حداقل پنج  قرن  مورد استفاده است. با پیشرفت علم و دانش بشری، بتدریج ساعتهای دقیق تر و مکانیکی، وزنه ای، فنردار، برقی، باطری دار و کامپیوتری جای ساعتهای آبی، آفتابی و ساعت های ماسه ای را گرفتند.
از پسفردا اردو به طور رسمی شروع میشه و کی باورش میشه که فقط روز های
۲۷ و ۲۹ اسفند
۱ و ۲ و ۳ و ۱۵ و ۳۰(به صورت نصفه روز بعد از سنجش) فروردین
۱۳ و ۲۲ اردیبهشت
۱۵ و ۱۶ خرداد
تعطیل باشیم؟! :///
انصافا خر هم از یه جایی به بعد جفتک میزنه بعد اینا میخوان میخوان مارو کنترل کنن :/
 روز پنجم اسفند ماه در تقویم رسمی کشور ایران به عنوان روز بزرگداشت خواجه نصیرالدین توسی و روز مهندس نام گذاری شده است.ابو جعفر محمد بن محمد بن حسن توسی، مشهور به خواجه نصیرالدین در ۵ اسفند ۵۷۹ در توس دیده به جهان گشود. خواجه نصیرالدین توسی شاعر، فیلسوف، متکلم، فقیه، دانشمند، ریاضی دان و منجم ایرانی سده هفتم است و به افتخار روز تولد این دانشمند بزرگ پنجم اسفند به عنوان روز مهندس نام گذاری شده است.
به سلامتی تمام کسانی که مهندسی را درک کردند،
کمتر از هفت ساعت دیگه با سال 97 خداحافظی می‌کنیم. سال 97 برای من یک تلخی بزرگ داشت. هفت ماه و سیزده روز از فوت مادر عزیزم می‌گذره. خب زندگی همینه. ولی کاش امشب در کنارم بود.
همیشه اسفندماه رو دوست داشتم و دارم. اصلا نفهمیدم این اسفند چطور اینقدر سریع گذشت. البته همیشه اسفندماه برای من به سرعت گذشته. خصوصا امسال که در حال رفت و آمد به فیزیوتراپی و پزشک ارتوپد و مشغول مداوای پای راستم بود. اینقدر که اسفندماه را دوست دارم از ایام نوروز بیزارم.خداحا
- روش تحقیق یکشنبه 98/02/15 تا انتهای ص  134 کلاس 701
- جامعه شناسی سازمانی مدیریت دولتی دوشنبه  98/01/25  تا انتهای ص 173 ساعت 11/30 کلاس 701
- تحقیق در عملیات 1 ( پژوهش عملیاتی )   یکشنبه 97/01/18  ساعت 9/45 از فصل 1و2و3
- اقتصاد خرد چهارشنبه 98/01/28 ساعت 8 صبح  تا آخر فصل 18 درکلاس 701
- اقتصاد کلان چهارشنبه 98/01/28 ساعت 8 صبح تا صفحه 287 درکلاس 701
- روابط کار چهارشنبه 98/01/28 ساعت 8 صبح تا آخر فصل 8 درکلاس 701
- تجارت الکترونیک 2 چهارشنبه 98/01/28 ساعت 8 صبح از فصل 6و7و8 درکلاس 701
-سمینار در مس
می‌نویسم که یادم نره دو ماه شد که دارم برای کنکور ارشد می‌خونم
اوایلش خیلی سخت بود، اواسطش خیلی سخت بود، هنوزم خیلی سخته :)) واقعا برای روزی 10 ساعت درس خوندن پیر شدم :/

زندگیم شده 5.5 روز تو هفته درس خوندن و یه دوشنبه دور زدن تو تهران و دیدن دوستان و رفتن کلاس ژرف و ...
عید هم فقط 3 روز رفتم اصفهان، یه فامیلا فوت کرده بود نمی‌شد نرفت!
با دوست عزیزی آشنا شدم به واسطه‌ی کنکور که ممکنه بعدا بیشتر ازش بگم..
تمدید زمان کنکور از اتفاقای عجیبی بود که برای
پس از مدتی هوای نوشتن کردم...
این مدت به شدت درگیر امور پایان نامه کارشناسی ارشدم بودم...
و دیروز 15 اسفند ساعت 18 دفاعیه ام سرانجام رسید...
و خداروشاکرم همچون قبل... به لطف خدا دیروز جلسه دفاعیه پایان نامه ام با موفقیت بسیار خوبی ب پایان رسید و واقعا استاد راهنمایم بسیار مشوق و کمک حالم بودن
ب لطف خداوند متعال تمامی اساتید نظر مثبتی داشته اند...
خداوند رو شاکرم بخاطر زندگی ام و شریک زندگیم و پیشرفت های بسیار خوبم گرچه همه اینها با سختی همراه بوده ک
⚡ در زبان گیلکی برای پرسیدن ساعت از ضمیر پرسشی «چی» استفاده می‌کنند. مثال:
★ ساعت چی هیسه؟
(فارسی وگردان: ساعت چند است؟)
➖ حالت فشرده:
★ ساعت چئه یا ساعت چیه؟
مثال در جمله:
★ اۊشان چی ساعت هنن؟
(فارسی وگردان: آن‌ها ساعت چند می‌آن؟)
★ تره یاد دننه همأ دبی ساعت چی بؤ؟
(فارسی وگردان: یادت نیست داشتی می‌اۊمدی ساعت چند بۊد؟) 

در مکالمه:
- ساعت چی هیسه؟
+ دؤ.
- میزان دؤ هیسه؟ 
+ نا، ده دئیقه دئه وأنه دؤ.
«وأنه» از مصدر وأسن/بوستن است و اینجا مفهوم «با
با نظر به تقاضای روز افزون اعضاء کتابخانه و خانواده های محترمشان، مبنی بر افزایش ساعت فعالیت کتابخانه، با پیگیریهای انجام شده و اخذ مجوز از اداره کل استان، ساعت کارکتابخانه  از شنبه تا چهارشنبه تا ساعت 21:00  و همچنین عصر پنجشنبه ها تا ساعت 19:00 مشغول به خدماتدهی به اعضاء و مراجعان محترم می باشد.دریافت ساعت کار
هفته ی پیش همین روز، ساعت 3:56 دقیقه مردی از ترمینال تماس گرفت و گفت بلیط ساعتِ ده شبت به ساعت 8:30 تغییر ساعت داده، درست وسط خوابِ آشفته ام روی کوله پشتی وسط اتاق خوابگاه زنگ زده بود.
هفته ی پیش همین روز ساعت 7:10 دقیقه داشتم توی حیاط خوابگاه چمدان به دست، با "آ" خداحافظی می کردم.
هفته ی پیش همین روز ساعت 10 شب دنبال نان سنگ پز یا همچین چیزی می گشتم، حوالی انار!*
هفته ی پیش همین روز ساعت 11: 30 دقیقه ی شب توی اتوبوس خوابم برد و یک باره از خواب پریدم! دوباره
به اطلاع می رساند مرکز برنامه ریزی نیروی انسانی و فناوری اطلاعات وزارت آموزش و پرورش با همکاری دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی دوره  ضمن خدمت 32 ساعت  " بررسی ،تحلیل و روش تدریس پودمان مهارتی تزیینات گچی و مبلمان پارچه ای و پلیمری " رشته معماری داخلی با کد 99506617 را به صورت الکترونیکی را در یک مرحله اجرا می نماید. لذا مقتضی است کارشناسان محترم آن اداره در برنامه ریزی و اجرای دوره ی مذکور به نکات زیر توجه فرمایند.1) ثبت نام از 20اسفند ماه تا 24اسفند م
عیدتون مبارک
ایشالا سال جدید براتون پر از موفقیت‌های بزرگ به همراه دلی شاد و سلامتی باشه. خوب بمونین :)
خب از 18 اسفند به واحدا تقسیم شدیم. 24 نفر به واحد یوتیلیتی اختصاص داده شدن. یوتیلیتی سه واحد بزرگ داره: برق و بخار، آب صنعتی، بازیافت آب.
من و ۷ نفر دیگه از بچه‌ها برق و بخار افتادیم. وظیفه‌ی اصلی این واحد تامین برق کل پالایشگاهه.
همونطور که قبلا گفته بودم کار ما به صورت شیفتی هست. شیفت‌های 12 ساعته. کار شیفتی باعث شده کم کم به مرحله‌ی رد دادگی
گفتم از اسفند خوشم نمی‌آد. پرسیدی چرا؟ گفتم چون همه چیز چند درجه افسرده‌تر می‌شه، بگو باهارمون بیاد شما که گردنت درازه می‌دونی باهار کدوم وره. خندیدی که نسیمی آورد که مال بهار بود. گفتی بهارمونم سخته‌ها. یادم اومد به ماهی قرمزا، گفتم می‌خوام ماهی شم. گفتی هوم؟ گفتم ماهی بشم تو تنگ، سرنوشتم غمگینه ولی تموم می‌شه. گفتی از کجا می‌دونی ماهیا از ما خوشحال‌ترن. گفتم اگه نباشنم از ما غمگین‌تر که نیستن. می‌خوام ماهی شم.اسممو صدا زدی. گفتی آهای.
نصفِ شبی درست وقتی که بهمن داره با همه خدافظی میکنه که درِ خونه ـشُ ببنده و بره، پامُ گذاشتم لایِ در و خودمُ چپوندم تـــو که عقب نمونم و جای اسمِشُ تویِ لیستم خالی نذارم!!
خیلی سرم شلوغ شده این مدت
خیلی دور و بی معرفت شدم، میدونم!
مطمئن َم نیستم اسفند بتونه اوقاتِ فراغتِ زیادی با خودش برام بیاره
با اینکه فقط یکی دو هفته دیگه باید برم سرِ کار!! ولی اسفنده و درگیریا و بدو بدوهایِ دوس داشتنی ـش
کارم توی شرکت هر روزِ هقته شده و دیگه فرصتِ سر خاروندن
سمه تعالی
صورت جلسه شورای دانش آموزی دبستان 17 شهریور که به صورت مشترک با انجمن اولیا گرفته شد و در راس امور تصمیمات زیر گرفته شد:
1)برنامه ریزی برای برگزاری جشن  روز درختکاری
2)برنامه ریزی برای آماده سازی گروه تئاتر  و سرود و تهیه صحنه تئاتر با کمک دانش آموزان
3)برنامه ریزی جهت برگزاری مسابقات قرآن
4)دعوت به همکاری از خیرین جهت یاری آموزشگاه برای کمک به دانش آموزان بی بضاعت
5)برگزاری جشن نیکوکاری در هفته آخر اسفند
ساعت یکی از کهن ترین اختراع بشر است که نیاز اندازه گیری مداوم فواصل زمانی کوتاه تر از واحدهای طبیعی یعنی : ( روز، ماه و سال ) را برطرف می کند. ساعت یک وسیله برای اندازه گیری، نشان دادن و نگهداری زمان می باشد. کلمه ساعت (Clock) از زبانهای محلی ( هلندی، فرانسه و لاتین ) یعنی از کلمات Clocca و Clagan که به معنی (زنگ) می باشند مشتق شده است.
ساعت مربوط به دوران ریچارد دوم با تقسیم بندی 24 ساعته مربوط به سال 1396 به ارزش صدوپنجاه هزار پوند در کوئینزلند کشف شده است.
امروز جمعه،10 اسفند 1397
من عاشق نوشتنم،مخصوصا نوشتن حرف های بی سر و تهـ ی که از ذهن شلوغم رد می شن ...
نزدیک به یازده شب ه و منم منتظرم فیلم م دانلود بشه و نت ر خاموش کنم و فیلم ببینم...
الان هم در حالیکه تو یه دستم لیمو شیرین ه و کم کم مزه مزه ش می کنم،دارم می نویسم بلکه خالی بشم از حجم حرفای نگفته ...
با نظر به تقاضای روز افزون اعضاء و خانواده های محترمشان، مبنی بر افزایش ساعت فعالیت کتابخانه، با پیگیریهای انجام شده و اخذ مجوز از اداره کل استان، کتابخانه از شنبه تا چهارشنبه تا ساعت 21:00  و همچنین عصر پنجشنبه ها تا ساعت 19:00 مشغول به خدماتدهی به اعضاء و مراجعان محترم می باشد.
چاپ عکس و طرح دلخواه شما روی انواع ساعت  کریستال دیواری و رومیزی در طرح های مختلف انجام می پذیرد.کیفیت چاپ عکس روی ساعت مناسب است وعکس با کمترین تفاوت رنگی ممکن بصورت مستقیم برروی کریستال چاپ می شود و با گذشت زمان کمرنگ نمی شود وکیفیت چاپ آن افت پیدا نمی کند.کیفیت موتور ساعت ها نیز مناسب بوده ومصرف باتری بهینه ای دارند.هیچ گونه محدودیتی از لحاظ تعداد سفارش وجود ندارد و سیستم چاپ بصورت دیجیتال می باشد.
انواع ساعت:
ساعت گرد  - ساعت مربع - ساعت م
دیروز از صبح تا ۲ یک سره داشتم کار میکردم ‌...
ساعت دو پام رسید پاویون تا اومدم نهار بخورم باز زنگ زدن که بیا اورژانس ویزیت خوردی ...
خلاصه نهار نخورده رفتم کارها رو انجام دادم ...
برگشتم سریع نهارم رو خوردم و رفتم اورژانس پیش پزشک اورژانسش نشستم و با هم مریض دیدیم ...
تا ساعت ۱۲ شب ...
مریض میدیدیم و دفترچه ها دست من بود و میگفت تو تجویز کن بنویس ، منم سریع میگفتم فلان دارو و ... اگر لازم بود دارو اضافه میکرد ، کم میکرد و بعد من مینوشتم ....
کلی دستم راه
هی می‌گم نه تو نباید به چیزی احساس تعلق یا مالکیت داشته باشی و بلاه‌بلاه‌بلاه؛ بعد چک‌نویسامو از دو-سه سال پیش هنوز نگه داشتم و دلم نمیاد بندازمشون دور. :| 
پ.ن. یکی تو اینستا فالوم کرد؛ استوری‌ش رو رفتم دیدم؛ ... چه‌قد یهو زندگی بی‌معنی می‌شه آخه. آخه اصلا ... نمی‌دونم. روحش در آرامش باشه.
پ.ن. چه‌قد دوست دارم آخر اسفند رو.
پ.ن. Colder Heavens - Blanco White
پ.ن. ۱۱:۱۱
Sometimes I get the feeling I’m lost ...
اگر با مبحث راز و رمز اعداد آشنایی داشته باشید، حتما چیزهایی هم درباره فال ساعت شنیده اید به این صورت که طرز قرار گرفتن عقربه ها روی هم یا در ساعت های دیجیتال یکی بودن ساعت دقیقه و چیزهایی از این قبیل, حاوی معانی و پیام هایی پنهان هستند در این مقاله کوشش شده است تا تعبیری از رمز و راز ارئه شود.
00:00محقق شدن امیال و آرزوها و تفکر با قلبی پاک و خالص01:01در انتظار خبرهای خوبی باشید.01:10افسوس!شما آن کار را شروع کرده اید اما محقق نخواهد شد.ادامه مطلب در: 
چند روز است که خیلی ناراحتم چون چند روز دیگر امتحانات اردیبهشت ماه برگزار میشه جهت امادگی دانش اموزان برای امتحانات خردادماه ولی چند تا دروس است که هنوز درس های ان تموم نشده مثل علوم و مطالعات اجتماعی و عربی و لی با این حال عربی و مطالعات اسونه ولی علوم من نمیدونم که چرا معلم علوم درس هایش رو زود تموم نمی کنه تازه با ریلکس درس رو میده تازشم سه تا فصل علوم رو امتحان نگرفته بعد من چطور همه فصل ها رو مرور کنم خدایا به من کمک کن کسی حال من رو نمی دو
و این اخرین ۱۸ اسفند ۹۷ است . این پست ها صرفا برای خالی نبودن آرشیو است . الان داری نهایت تلاشی که برای رسیدن به هدفت نیاز داری را انجام میدهی. باز هم ادامه بده . اگر ادامه بدهی ممکن است امید را بیابی ولی اگر ادامه ندهی قطعا بازنده ای و این تنها حتمی است که میشود گفت.
دامنۀ اختصاصی

7149
دیروز سه شنبه 21 اسفند 1397، طی 24 ساعت، 9152 بازدید در وبلاگم «قلم قم دامنه دوّم» صورت پذیرفت. و این، یک رقم بسیاربالا و ارزشمندی در طول یک روز محسوب می شود؛ و نیز به من امید و روحیۀ تازه ای می بخشد. ممنونم از تمامی دامنه خوانان.

عکس روز 21 اسفند 1397.
در روزهای آخر اسفند 
کوچ بنفشه‌های مهاجر 
زیباست در نیمروز روشن اسفند وقتی بنفشه‌ها را از سایه‌های سرددر اطلس شمیم بهاران با خاک و ریشه - میهن سیارشان -در جعبه‌های کوچک چوبی در گوشه‌ی خیابان می‌آورند جوی هزار زمزمه در منمی جوشد: «ای کاش ای کاش، آدمی وطنش را مثل بنفشه‌ها در جعبه‌های خاک یک روز می‌توانستهمراه خویشتن ببرد هر کجا که خواست در روشنای باران در آفتاب پاک»
 دفتر «از زبان برگ» ، دکتر شفیعی کدکنی
بازی امروز پرسپولیس ساعت چنده از سایت ایندکس وار دریافت کنید.
بازی پرسپولیس امروز ساعت چنده
دار پرونده برچسب ورزش پرسپولیس امروز زمان چنده صفحه 2 مدت ورزش پرسپولیس و پارس جنوبی جم سر مهم‌ترین ورزش امروز پرسپولیس سر باشگاه آزادی با . فوتبال بزرگ هفته بیست و دوم پیکان 0 2 پرسپولیس پرسپولیس الاهلی عربستان سه شنبه 20 فروردین ساعت 20 00 آدینه 23 فروردین ساعت.
ادامه مطلب
نشستم تو ماشین 
از صبح سه بار بالا آوردم و کلن یه رانی خوردم
شب سه ساعت خوابیدم
سرم داره بعد شیش ساعت کلاس منفجر میشه
بابا میگه فدای سرم چون من مثل یه فوتبالیستی ام که تازه فوتبال یاد گرفته بعد می خواد با مسی رقابت کنه:/
ولی من روزی بالای نه ساعت درس خوندم ،کتاب رو جوییدم،داداشمو مجبور کردم هر شب تا ساعت دو مشکلامو باهام کار کنه
بعد از اینا من باید از دوازده تا سوال دو یا سه تا درست جواب بدم؟
سوالایی که بارها و بار ها حل کردمشون
لعنت به این اضطر
 علّامه ذوالفنون  شعرانی، (استاد علامه حسن زاده آملی) می ‌فرماید: «این حدیث (تقارن نوروز و غدیر)دلالت دارد که نوروز را عید گرفتن اگر نه برای احیاء سنّت مجوس باشد، جایز است. و اولی آن است که مرد مؤمن به قصد وقوع نصب امیرالمؤمنین(ع) به خلافت در این ایام، آن را عید گیرد؛ چون بر حسب بعضی روایات، آن روز نوروز بود، و من از زیج هندی استخراج کردم تحویل آفتاب بر برج حمل (فروردین) در سال دهم هجری، چهارشنبه بیست و یکم ذی‎حجه، "سه روز پس از غدیر خم" بود (یعن
ساعت‌های ششِ باغ را که یادت هست؟ درست پشت سرمان. و دیگر ساعات را!؟ اینکه با هم می‌دویدیم تا تهی فضا را به تکاپو بیندازیم و سرازیری لاله زار را به لرز. و آن نسیم را که دستم بود... و محیط را که موهایت... موهایت... صد آه... هزار افسوس... .
می‌دانی؟ بوی اسفند شنیده‌ام. یقینا نفس کم‌ می‌آورم اما جرأت کرده‌ام قدر قدحی قلم‌زنی کنم. باری، بدمستی‌ام را دیده‌ای و می‌دانی که چه آرامم اکنون. و آن نسیم که آرام گیرد را بیندیش.
اما بنای شکوه نمی‌گذارم. شاید هنو
چند روز است که خیلی ناراحتم چون چند روز دیگر امتحانات اردیبهشت ماه برگزار میشه جهت امادگی دانش اموزان برای امتحانات خردادماه ولی چند تا دروس است که هنوز درس های ان تموم نشده مثل علوم و مطالعات اجتماعی و عربی و لی با این حال عربی و مطالعات اسونه ولی علوم من نمیدونم که چرا معلم علوم درس هایش رو زود تموم نمی کنه تازه با ریلکس درس رو میده تازشم سه تا فصل علوم رو امتحان نگرفته بعد من چطور همه فصل ها رو مرور کنم خدایا به من کمک کن کسی حال من رو نمی دو
تاریخ روز پدر 98 چند شنبه است | تاریخ روز جهانی پدر چه روزی است سال 2019
تاریخ دقیق روز پدر امسال کی هست, در سال 1398 روز پدر چندم است, به تاریخ میلادی روز جهانی پدر چند شنبه است
روز پدر روزی برای قدر دانی از همه پدرهای دنیا است. در تقویم ایران روز پدر تاریخ ولادت امام علی (ع) در روز 13 رجب قمری است. روز جهانی پدر تاریخ مشخصی ندارد و در کشور های مختلف تاریخ متفاوتی دارد. در ادامه امروز چه روزی است سایت اپ ناز روز جهانی پدر چه روی است قرار داده می شود.
سال 97
سال ها دو پاره هستند
پاییزهایی که کسی آمده و بهار رفته
بهارهایی که کسی آمده و پاییز رفته
برای همین هم هست که هر اسفند، و هر شهریور، سردم می شود، بعد انگار توی فیلم ها، که یک لنز آبی میگذارند روی دوربین فیلم برداری که فیلم غمگین بگیرند، همه چیز برایم زیر نور آبی فیلم برداری میشود توی مغزم
حالا اینکه توی شهریور آمده، بی بی دلم را به صرافت نگه داشتن رخت های نشسته اش، برای دَم اسفند انداخته
کاش همیشه تابستان می‌ماند
حداقل آن طوری مجال آن را داشت
رییس جهاد کشاورزی پلدشت گفت: توزیع ۴۵ تُن میوه شامل پرتقال و سیب از امروز/ شنبه ۲۵ اسفند/ به مناسبت ایام پایانی سال و عید نوروز در این شهرستان آغاز شد.

به گزارش خبرهای فوری پلدشت؛ علی اصغرزاده گفت: برای تامین میوه شب عید و ایام پایانی سال با هماهنگی‌های صورت گرفته ۲۰ تن سیب با قیمت مصوب ۶ هزار ریال و ۲۵ تن پرتقال نیز با قیمت چهار هزار ریال ذخیره‌ شده بود که کار توزیع آن به صورت روزانه آغاز شد.
وی با بیان اینکه هر ساله از دی ماه ذخیره میوه شب عی
      ثبت نام آزمون: ریاضی  پایه نهم     همراه با کارنامه فردی 
شروع ثبت نام: 1398/03/01 ساعت 10:00 - پایان ثبت نام: 1398/03/30 ساعت 10:
شروع آزمون: 1398/03/31 ساعت 10:00 - پایان آزمون: 1398/03/31 ساعت 23:00
شروع اعلام نتایج : 1398/04/01 ساعت 10:00 -پایان اعلام  نتایج:1398/04/10 ساعت 23:00
سلام
خیلی حال بدی دارم، پارسال برای اولین بار کنکور دادم ولی چون من از اول دبیرستان عاشق رشته ی پزشکی بودم فقط این رشته رو زدم قبول نشدم. (البته فکر کنم دندون و دارو هم میزدم نمیشد چون تو یه رنج هستند)، امسال به شدت جوگیر شدم و از مهر شروع کردم به خوندن سفت و سخت، موبایلم تا همین دو هفته پیش خاموش بود از مهر ماه.
تماشای تلویزیون رو به حداقل رسوندم، با دوستام هیچ ارتباطی نداشتم، فقط تو کل ۹ ماه دو بار باهاشون رفتم بیرون، همه ی این کارها رو به خوا
کاهش ساعت کاری ادارات دولتی در روزهای پس از شب‌های قدر
ساعت کاری سازمان‌های دولتی در روز‌های شنبه و چهارشنبه هفته آینده مطابق با 19 و 23 رمضان با 2 ساعت تأخیر آغاز می‌شود.

به گزارش ندای زرند  بر اساس مصوبه هیئت وزیران و مطابق روال همه ساله، زمان شروع کار کلیه وزارتخانه ها، سازمان ها، شرکت‌ها و مؤسسات دولتی در روز‌های شنبه و چهارشنبه مورخ 4 و 8 خرداد ماه برابر با نوزدهم و بیست و سوم ماه مبارک رمضان با دو ساعت تأخیر تعیین می‌گردد.

انتهای پیام
عقربه های ساعت تند و تند می دویدند گویی زمان دنبالشان کرده بود و من تو را جایی میان ساعت دوازده تا دو گم کردم و شنهای ساعت تمام شد. انگار زمان آنها را بلعیده بود.  
تو جایی میان شعرهای شهریار آمدی، جانم به قربانت و جایی لا به لای شعرهای سعدی رفتی دامن کشان من زهر تنهایی چشان و شنهای ساعت تمام شد و زمان خاطراتت را بلعید و قی کرد بلعید و قی کرد بلعید و قی کرد. 
ریاضی دهم

ثبت نام آزمون:ریاضی دهم
شروع ثبت نام: 1398/03/1 ساعت 10:00 - پایان ثبت نام: 1398/03/30 ساعت 10:00
شروع آزمون: 1398/03/31 ساعت 10:00 - پایان ثبت نام: 1398/03/31 ساعت 23:00
شروع  اعلام نتایج: 1398/04/1 ساعت 10:00 - پایان اعلام نتایج: 1398/04/10 ساعت 10:00
خیلی برام جالبه که اکثر مردم ایران میگن ما پارسی هستیم و هیچ ربطی به مناسبات اعراب نداریم. ولی روزهایی مثل ولنتاین و هالووین و... غربی میشوند و کلا پارسی بودن یادشان میرود.
سوالی که برای من ایجاد میشود، این که این همه پارادوکس از کجا نشعت میگیره.؟؟؟؟
به هر حال ما تو فرهنگ ایران باستان روزی داریم به نام "سپندارمذگان" که از ولنتاین غربی ها خیلی خیلی قدمت‌اش بیشتر است.
سپندارمذگان روز پنجم اسفند است. ابوریحان بیرونی در آثارالباقیه آورده‌ است که
رسوم و سنت ها نشان دهنده فرهنگ و تاریخ یک منطقه است. در شرح ستان انار رسوم هایی در قدیم وجود داشته که از قدمت کهن و فرهنگ مردمان این منطقه خبر می دهد.برخی از این رسوم ها عبارت اند از:رسم شنبه اول سال عاروسو روی بومازدواج قنات هاچهارشنبه سوریمراسم شب اسفندجنگ بادهوعلی جانرسم و رسوم های شهرستان انار
یکی از چالش‌های اخیر من این است که موقع خواندن داستان قبل خواب، لالایی یا وقتی که می‌خواهم ادای خوابیدن رو در بیاورم که "لیلی جان ببین مامان خوابید، تو هم بخوابی دخترم..." واقعا خوابم می‌بره :-|
و نه این که یک کله بروم تا صبح، یه هو می بینی ساعت یک، دو، یک ساعتی حوالی نیمه شب بیدار میشم، با دندان نشُسته، نماز نخونده و از همه داغون‌تر این که دیگه خوابم هم نمی‌بره و یکی دو ساعت به سقف باید خیره بشم و گوسفند بشمارم :-|
* وقتی اذان مغرب ساعت ده و بیست
وردی، جادویی جنبلی جهت خوب شدن حال هوا، اگه سراغ دارید خریداریم :|
یعنی بابای ما رو درآوردم.
قشنگ هی از طبقه‌ی دوم به حیاط، نیم ساعت فوقش کاشتن بذر و این چیزا، بارون، دوان داون همه‌ی وسایل رو جمع کردن و دویدن به طبقه‌ی دوم.
نیم ساعت بعد هوا خوبه
و دوباره همه‌ی اون سطر مذکور تکرار می‌شه
نیم ساعت بعد هوا خوبه
و دوباره...
خدایا، به این بنده‌ی بدبختت رحم کن :((
چند سالی می شه که به واسطه پسر عموم ، با استاد رائفی پور آشنا شدم و تقریبا اکثر سخنرانی هاش رو دنبال می کنم .. دو سه روز پیش دیدم توی کانال مصاف ، اطلاع رسانی شده بود که قراره تشریف بیاره شیراز برای سخنرانی ، خیلی خوشحال شدم و امروز ساعت 4 مرخصی گرفتم و رفتم سمت سالن فرهنگیان ! تا رسیدم شد ساعت چهار و نیم که تا استاد اومد برای سخنرانی یه نیم ساعت چهل دقیقه ای منتظر شدیم .. البته ساعت شروع سخنرانی هم 5 بود .
ادامه مطلب
سلام
یکی از همکاران درخواست آموزش طراحی ساعت در ورد رو دادند . اما وقتی شروع به طراحی کردم دیدم که آموزشش کاری وقت گیره . برای این که به نیاز این همکار و سایر همکاران پاسخ مناسبی داده باشم ، کار اصلی ، یعنی طراحی ظاهر ساعت رو انجام دادم و در ادامه مطلب می تونید اون رو دانلود کنید .
نکته ی جالب این ساعت ، اینه که شما با یک روش ابتکاری که پیشنهاد می کنم می تونید ساعت و دقیقه دلخواه تون رو روی ساعت اعمال کنید .
بنابراین ابتدا فایل ورد این ساعت ها رو
دانشجویان گرامی
مهلت تحویل و ارسال گزارش کار آزمایش اول (پمپ حرارتی) به پایان رسیده است.
آخرین مهلت ارسال و تحویل گزارش کار کمپرسور دومرحله ای: چهاشنبه 22 اسفند
مهلت ارسال و تحویل گزارش کارهای تهویه و دیگ مارست: چهارشنبه 21 فروردین
چند سالی می شه که به واسطه پسر عموم ، با استاد رائفی پور آشنا شدم و تقریبا اکثر سخنرانی هاش رو دنبال می کنم .. دو سه روز پیش دیدم توی کانال مصاف ، اطلاع رسانی شده بود که قراره تشریف بیاره شیراز برای سخنرانی ، خیلی خوشحال شدم و امروز ساعت 4 مرخصی گرفتم و رفتم سمت سالن فرهنگیان ! تا رسیدم شد ساعت چهار و نیم که تا استاد اومد برای سخنرانی یه نیم ساعت چهل دقیقه ای منتظر شدیم .. البته ساعت شروع سخنرانی هم 5 بود .
ادامه مطلب
ماه گرفتگی امشبو از دست ندین. ظاهرا ماه گرفتگی بعدی که در ایران قابل رویت باشه سال ۱۴۰۲ هست.
ماه گرفتگی جزئی که با چشم غیر مسلح قابل دیدن هست از ساعت دوازدهو نیم شروع میشه.و اوجش ساعت ۲ هست.و ساعت ۳ و نیم هم با خروج ماه از بخشی از سایه زمین ماه گرفتگی جزئی تموم میشه.
البته ساعت ۴ و ۴۷ به طور کامل ماه از نیمسایه زمین خارج میشه و ماه گرفتگی تموم میشه.ولی فک کنم بازه ی قابل مشاهده با چشم غیر مسلح همون از ساعت ۱۲ و نیم تا ۳ و نیم هست.
حتما یه نگاهی به آس
سلامت
مردان موضوعی است که موجب استحکام و ارتقای سلامت نیروی کار جامعه و توسعه کشور را
در پی خواهد داشت مردان نسبت به زنان در معرض فاکتور های خطر محیطی و شغلی بیشتری
هستند و عادات غلطی مانند مصرف سیگار، الکل، اعتیادو استرس شغلی در آنها بیشتر است
از سوی دیگر مردان کمتر به پزشک مراجعه نموده و مراجعه به مراکز درمانی را به
دلایل مختلف از جمله موانع فرهنگی تا بروز مراحل پیشرفته و خطرناک بیماری به تأخیر
می اندازند.
نامگذاری هفته اول اسفند ماه
در ک
ساعت 10:بانک ملت در حال مثبت شدن ولی مهم یک ساعت پایانی بازار است.
 ساعت 12 : تا اینجای کار روند معاملات عالی بوده بعد جمع اوری صفهای فروش در سهام ارزنده، نوبت به کفسازی و پیاده کردن نوسانگیرها خواهد رسید. بعد بمرور محرکهای بنیادی  پتانسیل رشد را فراهم خواهد کرد.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
موسسه خیریه سگال

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مارال و آلنی سقف کاذب مجله عروسی کافی نت فرزاد ایرانشهر فرا سایت HASHTM04 فاطمه حسن‌پوردَکان تور یار زندگی نامه حضرت معصومه